bugün

kadın erkek ilişkisi kadın için bir oyundur.
erkek o dilden anlamaz. çoğu zaman o oltaları gulp diye yutar ve rezil olur.
sallanan kuyruğa tav olanların kuyruk kadar kıymeti olacağını bilen kızdır.
**
kaşarlıktır. çünkü biz erkekler ne istediğimizi biliriz. eğer karşımızdaki kadını yatağa atmak istiyorsak belli ederiz. farklı düşünüyorsak onun hakkında belli ederiz. red etmek istiyorsak ederiz. anlamayan karşımızdaki kadındır. *
sallanan kuyruğa tav olmak ,

sallanmayan kuyruğa tav olanların köpek gibi red edileceğini bilen erkeğin mantıklı tercihidir
gosterip ama elletmeme taktigine paralel uygulanan taktiktir.
kuyruğu olan bir kız seni redderse üzülmene gerek yoktur.
çünkü yeryüzünde böyle bir hatun yoktur. kendini şanslı hissetmen gereken olaydır.
edit : gerçek kuyruktan bahsetmeye çalışmıştım efendim.
yeryüzünde kuyruk sallayan kız vardır efenim.
normal yaşamda yanına bile yaklaşamayacağı bir adamsan, (bkz: 5 20 bmw si olan genc adam) orospu damgası yeme bahanelerini bir anda unutur kuyruk sallarlar.
çıkacak kadar beğenilmeyen ama yedekte tutulacak kadar beğenilen erkekseniz de sallarlar.
erkeğe ihtiyacı olmayan, canı biraz eğlenmek isteyen ve adamın duygusal dünyasını hiç sallamayan egoist kızdır. maalesef çoğunluğu öyle.yokmuş gibi davranmak tek çözümdür.
kuyruklu sinir kızdır.
(bkz: kuyrugu ile erkek tavlamaya calisan kiz)
annesinin söznünden çıkmayan kızdır.
(bkz: göster ama elletme)
(bkz: ellet ama gösterme)
oyun oynadığını sanan, beyni küçük kızdır.
hangi kuyruk sallayan gerçekten hoşlanıyor, hangi kuyruk sallayan dalgasını geçiyor anlaşılamayan
ve bu soruyu 100 tane kıza sorunca 100 ünden de bilmiyorum yanıtı alınmasına yol açan kız modelidir.
erkeklerin fiziksel güzelliğe olan zaafiyetini bilen kızımızın bir iki bakış, bir iki kıvırış, bir iki naz cilve eda ile erkek kişinin aklını başından almaya çalışmasıdır.
tüm sermayesi fiziği ise kısa zamanda hüsranla sonuçlanacak ilişkilere gebedir.
kuyruk sallama işlemini yapıp arkasını getirmiyor ise psikolojik sorunları vardır acil yardım edilmelidir. hem akıllı hemde fiziği güzel ise* işte ozaman piyasada oynayabileceği çok oyuncak vardır.
kuyruğuna teneke bağlanması gereken kızdır.
(bkz: reddetmek)
kuyrugu olan kiz ne kadar sallarsa sallarsin, ben yanasmam ona zaten. kuyrugu olan kiz ya mutanttir ya alien. genetik ucubesi olarak bir kafese konmali, anadoluda dolastirilip kucuk cocuklara taslattirilmalidir.
sinir kızdır rezil olmanıza ve üzülmenize sebep olur.
devamında sizi bana çıkma teklif eden saflar başlıklı beyaz kağıda yazılmış listeye derhal eklemesi muhtemel bayan türüdür. bu bayanların kendilerine iki kere teklif ederek üç kere teklif edenlere göre bir nebze olsun daha az safcana kalan erkeklerin yanına çarpı mı attığı yoksa yeni bir başlık olarak mı değerlendirdiği ise konu edilmiş bayanlar açısından merak edilesi bir bayanımız açısında önemli bir
konudur.
Kuyruğu dibine kadar kesilmesi gereken hatundur.
şımaracak ve hiçbir ilişkisi 1 yıldan fazla sürmeyecek kız modeli.
(bkz: malesef)
bir ihtimalde dişi köpek veya kuyruklu bir cins hayvanatın dişisidir.
hayvansever değil hayvan s.kerlerin ilgi alanına girer.
duygu tecavüzcüsü hasta ruhlu insanlardır.
anladıkları dilden sadece nuri alço konuşabilir. zaten bu yüzden halk kahramanı olmuştur. (bkz: soğuk bi gazoz alır mısın yavrum)
kuyruk salladığına göre köpek gibi bir kızdır. ama unutmamak lazım bir köpeğin arkasından yine bir kopek koşar. aksi bir ihtimal sapıklığa girer.
(bkz: red eden ne la)
(bkz: reddetmek)