bugün

burada birkaç gün yazmıştım.

Çok soğuk lan..

Not: iki anlamda da kullandım.
bir ara teknik sorunlar nedeniyle yazamadığım ancak dönüşüyle buraya uğramamama neden olan sözlük. neden şu an buradayım, ben de bilmiyorum.
az insan çok huzur kavramını öğreten sözlük öyle laf kalabalığı yapmayan samimi insanlarla dolu olan sözlük ortamı can sıkıntısını gidermek için ideal yerdir.
ipekgorgun kıvamında bir arkadaşa tavsiye ettiğim sözlük. gitsin orda trollemeye çalışsın burayı batırmasın diye, fakat kendisinin ilk girdiği entry yi silmişler hemen ilk maddeye uymadığı gerekçesiyle. bir kaç küfür de yemiş. orda bile tutunamamış gelmiş ekşi hayali kuruyor.*
bir site.

--spoiler--
sözlük olarak hesaplarımıza muazzam değer veriyorlarmış, bu nedenle uzun süredir giriş yapmamış olanları temizliyorlarmış. hala bu mesajı alabiliyorsam demek ki sitedeki hesabım halen aktif imiş. yazarlığımın(üyeliğim demek istemişler) ve neslimin kaybetmemem için sözlüğe giriş yapmam öneriliyormuş.
--spoiler--

anam babam beni böyle azarlamadı lan hayırdır gençler.
kesinlikle eleştiriye gelemeyen bazı zatların yönettiği sözlüktür.

kendilerini eleştirdiğiniz anda sözlükten sizi uzaklaştırırlar.
kesinlikle boşa vakit harcarlar kayıt olan arkadaşlar.

ek olarak yazarların özel konuşmalarını okurlar ki türk ceza kanununda haberleşme gizliliği yasasına göre bu durum suçtur. ancak takmazlar. bunu ifşa ederseniz benim gibi banı yersiniz.

diğer nokta ise, "kutup radyo" adı altında bulunan radyolarında telif hakkı olan müzikleri korsan bir şekilde çalmaktadırlar. bir ara oralara demokrasi götürmek gerekiyor.
(bkz: abd usulü demokrasi)
sanırım kapandı. ne sol ne sağ frame görünüyor.
20-25 kişi aktif yazarla günde 600 başlık açarak eski günlerine dönen sözlük. artık daha kalabalığız(çok değil 40-50), daha hızlıyız ve daha doluyuz..

bize yetişmek istiyorsanız, yetişemezsiniz çünkü aynı yöne doğru gidiyoruz ve çok hızlıyız..

(bkz: viralini yaptı ve usulca uzaklaştı)
turevleri de var at sözlük. 2 yazar var sırayla upluyorlar.
akmaya başlayan ve konulardan konulara atlayan sözlük. kaybettiği frame'in etkileri azalmaya başlıyor.
an itibariyle kayıt oldum bakalım nasıl bir yer.
Framesi olmayan sözlük.

Framesi olmayan sözlük mü olur lan?
sigara bağımlılığı gibidir , zarar verir. boş yere vaktinizi harcarsınız.
2 3 kişi ile aylık 20 000 tematik kasarak sıralamada yer edinmeye çalışan klon.
Sözlükteki ortam gayet güzel ve samimi ancak sözlük akmıyor arkadaş valla akmıyor la. Akıyor deme şimdi
bu ay 45.000 girdiyi aşması yüksek olan sözlük. bu da kendilerini interaktif sözlükler sıralamasında 4. sıraya taşıyacak. güzelce akıyor.
Boşta kalan sözlük yazarlarına nuri alço edasıyla yaklaşan sözlük. Yakalasa ne yapar bilemem.
sürekli default temasını değiştiren sözlük. neyse ki yazarlara kendi temasını hazırlama veya seçme hakkı tanıyorlar, yoksa söverdim.
Uludağdan göçen insanlarla dolup taşan sözlük.
Biri geçen kimsin necisin dedi: "zall ve mod yönetiminden kaçtık, uludağ göçmeniyim abi" dedim. Sarıldık ağlaştık...
Tam bir samimiyetsizlik abidesi.
adminlerinden birisi istanbulda askerlik yapıyor olan sözlük.
selamlar. ♞
her halta sansür uygulayan sözde sözlük.
uludağa sözlük ile beraber aynı sekmede açtığım sözlük. çılgınlar gibi yazılıyor orada da ama buranın tadı da başka yani. o sebeple ikisine de bakıyorum.
an itibariyle çöken sözlük.
sürekli duyuru yayınlayan sözlük. maşaallah çok seviyor yönetim duyuru yapmayı. samimiyetten ölcek bir yer. sarkazm yapmıyorum ciddiyim.*