bugün

vay serefsiz.
Pipet kullanmayı sevmeyen insandır. Veya kutu seviyordur adam tercihtir açıkça. Görgüsüzlük değil, zevk meselesidir.
mağara adamı falan değildir. ne yapsın avucuna mı döksün.
bizim mahallede pipet kullanan adamın götüne kazık sokarlar.
Açılacak başlık kalmayınca saçmalamak
Şekil A
(bkz: kutu kolayı kafaya dikerek içen görgüsüz)
olur canım bundan sonra bardakla içeriz. oh be görgülü olmak bu kadar basitmiş meğer.
kimse yokken herkesin bir kere denediği eylem.
kola, fanta, maden suyu gibi içeceklerin bardağa konulduğunda asit namına birşey kalmadığını bilen insandır. adam gibi adamdır. özenti değildir.
Ben pipetle içiyorum bardağa gerek kalmıyor. Pipeti biliyor musun sen kardeş.

(bkz: pipet)
ehlaksızın tekidir. hem bu birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu günlerde israil destekçisi coca cola içiyor hemde kafaya dikiyor..
içer kardeşim, belki adamın yakınında bardak yok. Ki zaten türkiyenin yarısı içiyor. Ama buraya bakarsanız adam sanı 2,5 litre kolayı kafasına dikmiş gibi bir ortam var.
pipet kullanarak çevre kirliliğine neden olmadığı için alnından öpülesi insandır.

o plastik pipetler doğada birer kimyasal atığa dönüşerek tabiatın geleceğini ve dolayısıyla yaşam süren canlıların hayatını tehlikeye atıyor.

biraz farkındalık iyidir.
evet kafama dikerek içiyorum onlarca kişinin içinde. hiç kimseyi takmıyorum. ne der nasıl karşılar diye umrumda deilsiniz çünkü kendinizi medeni sanan hanım eli insanlarsınız herkes beni nasıl sever derdindesiniz herkes kendiniz gibi davranmasını beklersiniz. inanın hiç umrumda deilsiniz. beni yine size inat çorbamı kafama diklerim kolamı kafama diklerim . suyumu tek yudumda içerim sigaramı asla azımdan düşürmem kudurun mideniz bulansın . kendinizi medeni sanan yaratıklar.
Net mağara adamıdır.

Biz kaşığa döküp şurup içer gibi içiyoruz.
Kutu ice tea şeftali sayiliyorsa benimdir. tanrım resmen gorgusuzluk bu yaptigim.
Dağdan inme kültürsüz ayı, adeta görgüsüz bir eşşektir.
Belki pipet bulamamıştır.
Detaycı değildir. Sonuç odaklıdır.
güzel troll.

ama çoğu firma, kutu kolaları kötü saklama koşullarında muhafaza ediyor. üzerinde nelerin gezdiğini, kutuya neyin temas ettiğini çoğu zaman bilmiyorsunuz gerçekten. bu yüzden görgüden ziyade sağlıksal açıdan pipet ya da bardak kullanmak şahsi önerimdir.

ha ben coca cola sevmiyorum zaten. pepsiciyim. onu da sadece 1 lt alırım.
kafayımı kutuya sokalım ne diyonuz yani?