bugün

ezik bakir haykırışıdır. şöyle devam eder: " valla ben hepsini siktim hiç kalmadı, valla bak hepsini kadın yaptım ben, hele geçen izmir'deydim, adamın biri kızını getirdi, al ye diye..."
Vajinanın zarı germesin sizi, ruhunun zarı yırtık olanlar var.
(bkz: o kadar kusur kadi kizinda da bulunur)
izmirli satanistlerin milli marşı.

-bakire kızları kurban ediyormuşsunuz, doğru mu?

(bkz: izmirde bakire kız ne gezer abi)
(bkz: hepsini gördün mü)
türkiye deki bütün kızları elden geçiremeyeceğine bakılarak yalan söyleme alışkanlığı olduğu kanaatine varılan zihniyetin sarfedebileceği bir cümledir.
hepsini kontrol ettin mi diye sorulası söylem. bu zihniyet sahiplerinin illa ki var olan dişi yakın ve akrabalarına da acıyarak bir "of" çekmekteyim.
(bkz: yazık)
yok abi asıl bakire den bol bişey yok ya da benim karşıma hep bakire çıkıyor yok arkadaş rahatça mikemiyorum.
kız kardeşinin de bakire olmadığını bilen yazar söylemi.
(bkz: oldu annem oldu canım)
ailendenmi biliyorsun diye sorarlar adama be kardeşim.
ilginç bir tespittir yazar kendi kız kardeşi için de aynısını mı düşünmektedir.
okadar da değil bu kadar ön yargı paranoyak bir düşüncedir.
nedir bu kadınlardan alıp veremediğiniz diye sorarlar yazara.
liseli atasözüdür.
(bkz: herkesi kendi gibi görmek)
"ben varım" diye birinin atlamasını mı bekliyordun oltacı güzeli.*
kuru iftiradan ibarettir. ama bilemiyorum doğru da olabilir. geçen ben bir tane patlattım, belki de son bakire oydu.
Böyle düşünen insanların olduğu bir yerde böyle saçma fikirlerin ortaya atılması hadisesidir..
Kuruyup ta kalası, kimseler almayası, sonra buna da fitim diyesi zihniyet.
milletin uçkuruyla uğraşan mallarda çok biz bir şey diyormuyuz, he mal diyoruz ama o tanım.
(bkz: eto bitmiş)
tek tek saydın mı gördün mü abi? kız kardeşlerini, kuzenlerini, evlenmemiş halalarını teyzelerini de katıyorsan zaten harbi şerefsizsin kusura bakma. kadınlara laf etmeye çalışmak boş iş. ananda kadın sonuçta bacında. her millet gibi türklerde bayanlara sahip çıksın. türk kızı dalga konulu olmamalı!
bakireler sıkıcı ve monoton oluyor hatta mongol oluyor desem yeridir. ayrıca o 2 kuruşluk boktan zarlarını çapraz kurda hint kumaşı, iran halısı değerinde görüyorlar.
(bkz: kusura doktorlar bakar biz değil canım ya)