bugün

Kesinlikle ve kesinlikle Kurtlar vadisi diyeceğim şeydir.Hele Çakırlı bölümler paha biçilemezdir.
(bkz: al birini vur ötekine)
kurtlar vadisi başlı başına Türkiye'nin gelmiş geçmiş en ses getiren dizisiydi. Şimdi bakıyoruz pusuya bom boş. aynı olaylar çevresinde dönüp dolaşıyorlar. ''kurtlar vadisinin'' içine ettiler. tadında bırakılması gerekiyordu dizinin. sıçmaya devam pana.
polat vs polat

(bkz: beraberlik)
kurtlar vadisi pusu nun iskender büyük farkıyla kazanacağı versus.
Kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisinin izleyici kitlesinin kaymagini yemek için yapılan suni bir işti bana göre.

Düşünün ki bir adam 3x yaşına kadar yaşadığı dönemde kullandığı ismi ve yüzü operasyon sonunda degistirmiyor.

Doğum adı olan efe yakup karahanliyi almaması bir noktaya kadar anlasilabilir ama 30 sene ailesi ali dediği kişiye polat diyor.

Mahkeme olmuş her şey kamuoyu tarafından biliniyor ama işte aynı kadro başka bir dizi çekmiyor çünkü başka dizi olsa tutmayacak.

Oktay Kaynarca aynı karakterden benim bildiğim 3-5 dizide daha oynadı ama tutmadı çünkü kurtlar vadisinin başarısı yan karakterlerde olsa da tecrübeli oyuncularının varligidir.

Arka sokaklar 1300 bölüm oynadiysa karahanliyi oynayan Rıza baba sayesindedir.
En basitinden ilkini defalarca baştan sona izlemişken birincinin devamı gibi sunulan ama sadece isim hakkı kullanılarak devam eden ikinci diziyi baştan sona bir defa dahi izlemedim.

Pusuda hiç mi güzel sahneler yoktu elbette vardı ama total olarak bakarsak kurtlar vadisi bile selçuk yöntem,oktay kaynarca vs varken başka bir diziydi.
Kurtlar vadisi efsanedir
Pusu o efsanenin yüz karasıdır.