bugün

(bkz: kuzu)
bu hafta penelope cruz ve salma hayek'in başrolünde oynadığı bandidas'ı izleyen erkek.
sanırım 6 yıldır var bu dizi tek bölümünü bile izlemedim. hiç de merak etmiyorum. ön yargılıyım lan.
zamanı değerli olup aklı selim sahibi kişidir. artık dizinin bokunun çıktığını ben izlemeden biliyorum. *
aklı selim, kurtlar vadisi diye bir vadi olmadığını bilen kişidir.
(bkz: ben)
ilk 94 bölümü izleyip son bilmem kaç bölümü izlemeyen erkektir.valla ben öyleyim.
yoktur boyle bir erkek varsada ayakta alkisliyorum.
genelde lost türü dizileri izleyen erkek tipleridir. yada (bkz: prison break).
şahane erkektir.
(bkz: beni kategorize etme)
(bkz: aa bu benim lan)
yaprak dökümü izlemeyen kadının kocası olabilir.
akşamlarını daha normal geçiren, birbirlerine vakit ayırabilen çift olma yolunda ilerler.
(bkz: benim babam canım babam)
Erkekliği kafa kopartmak sanmayan normal insan grubudur.
hiç birşeyi merak etmeyen ot ot yaşayan erkek modeli.
koca bi aferim ona.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
izlemiş, beğenmemiş ve bir daha da izlememiş erkek olabilir.
House md izliyodur.
Türkiye'nin kökünü kuratacak olan bir diziyi neden izleyelim arkadaş?

Her bölümde en az 20 kişi ölüyorken, korkuyorum izlemeye. Öyle tahmin ediyorum ki bu dizide şu ana kadar 5000 kişi öldürülmüştür. izleyemiyorum, sıra bana gelecek lan, ondan korkuyorum. *
hatırlanacaktır amerikan askerinin türk askerlerinin kafasına çuval geçirme olayına anti olarak bir alternatifini türetip sinema filmine çevirilen versiyonu da vardır bu dizinin. gerçekte türkiyenin iradesi ile yapamadıklarını ve iç ezikliklerini bu şekilde bertaraf etme gayesi acizlik ve komiktir.
bi haber okumuştum israilin türk yardım gemisine saldırması ile ilgili olarak da bir film (operasyon) yapacakmış polat alemdar ve saz arkadaşları. sonrada benim güzide halkım bunu izleyip hayali olaylarla nasıl israil askerinden öc alındıgını gururla izleyecekler.
tatmin olacaklar. siz yapın yapın polat alır nası olsa iki bölüm sora intikamını kıvamına almaya başlamıştır. derin devlete karşı çıkan ama polat alemdar ve ekibini agzından sular akarak izleyen kuduz bünyelere inat lanetliyorum bu diziyi. muhtemelen bu karakterleri ciddiye alarak izleyenler çocukken gerçekten cin ali diye bir elemanın varlığınada koşulsuz inanmış tiplerdir.
(bkz: sadece bir rüyaydı korkacak bişey yok)
Malum dizide örnek alınan karakterlerin yada kahramanların herhangi birisi dizi izliyormuydu evet hiç biri haftada bir gidelim dizi izleyelim demiyordu deme ihtimalleride zaten yok. Bu konuda çıkaracağımız ders dizinin kahramanlarının erkek modeli olarak alındığında demek ki erkekler dizi izlemezmiş. En azından diziye göre erkek adam vurur kumar oynar racon keser ama dizi izlemez diziyi ev kadınları takip eder. Diğer bir yoldan diziyi sosyal hayatı olmayan adam izler.
Melekler korusunu izleyendir.
(bkz: ben)
özellikle amerikan askerlerinin başına çuval geçirme olayı vardır ki tüm gerekliliğini ortaya koymuştur bu dizi. yoksa ne yapardık efendim, nasıl dururduk amerika yı fethetmeden, nasıl alırdık intikamımızı?
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
yapacak daha eğlenceli bir işi olan erkektir.
Bu diziyi izleyipte herşeyi bildigini zanneden insandan daha bilgili daha akıllı insandır.