bugün

kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş.... puhahah pardon dayanamadım doğum günu kutlu..-. Şaka la ŞaKa bana ne neyse ne.
geçen gün de ölüyordu..-. Bitmez bunu polimi...
Bir senede birden fazla doğum günü kutlanan 6-7 yazardan biri. Ben de kutlayayım bari. Nice senelere.

Benim doğum günüm de 26 nisan - 13 haziran - 9 ağustos - 18 ekim ve 1 şubat.
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım değerli insan. *
(#19356317) fazlasıyla açık açıklamış bir yazardır.
uludağ sözlük yazarı.
(bkz: ya ne olacağıdı)
sanane ulan sanane kategorisinden sorular a örnek olabilecek türden örnektir.
+ kim lan bu küresel ıkınma çıksın öne
- ben
- hayır benim
- durun küresel ıkınma benim.
(bkz: kara murat hanginiz)
(bkz: kimsin sen çık dışarı)
formata uymakta zorlanan entry isimli yazarın küresel ıkınma isimli yazara hitaben açmış olduğu hede. formata uymakta zorlanan entry nin aslında formata uymakta zorlanan troll olduğunu düşündürür bize.
IYI YAZARDIR.
(#19427183) numaralı entrysiyle kahkaha attırmış olan yazardır.
silinmeden önceki hesabı "alayina sokayim" olan sözlük kullanıcısı. eskiler bilir zaten. yeni olanlar da bunu ona sorabilirler, doğru olduğunu onaylayacaktır. her neyse.

şimdi şu entry'e bakıyoruz hemen; (#14032958) ...vauuu abiyugu.

adı kürdistan'a çok benzediği için rus coğrafyasında bulunan bir türk cumhuriyetine "siktiristan" diyerek kofti milliyetçilikle bezenmiş cahilliğini ve bu cahillikten habersiz tribünlere nasıl oynadığını kendi eliyle kanıtlamış bulunmakta. seni zavallı. türkiye'nin komşularını say desem sayamazsın. haritada ermenistan'ı göster desem tutar onu kuzey amerika kıtasında ararsın. sen ve senin gibiler bağdat caddesinde yürür fakat bağdat'ın nerde olduğunu bilmez. bu kapasitedeki insanlardan başka bir şey beklenmez zaten. sadece sen mi böyle iğrençsin yoksa bütün milliyetçiler mi böyle? burdaki liseli solucanlardan üç dört oy koparabilmek için bütün bu rezilliklere nasıl katlanabiliyorsun gerçekten merak ediyorum. senin dünyan bu siteden ibaret. üretebildiğin en iyi politika "ogrüzbü cocüğüü peğağa" zaten bu harf yığını haricinde yazdığın her şey copy paste. nefes alabildiğin tek yer burası. burası kapanırsa intihar etme. ya da et, senin bedenin senin kararın neticede.

vatanı bunlar kurtaracak işte. hadi ordan be. senin gibi olmaktansa pkk'lı olmayı tercih ederim.
(#19464693) nedense gocunmuş yazardır.
(#18065482) entrysi ile olaya çok güzel bir izah getirmiş yazar. takdir etmeden geçemedim.
yaran yazardır!

yaran ile ilgili ne ki başlık var kendisi orada!
tek başına yaramadığından olsa gerek, yardım almadan olmuyor ellam??

(bkz: yaran fıkralar/@kuresel ikinma)
(bkz: yaran karikatürler/@kuresel ikinma)
(bkz: yaran facebook iletileri/@kuresel ikinma)

hadi bir iki tane neyse de, insan olan, sözlük yazarı olan utanır be!
atatürk'lü sayfalardan alıntı yap,
dini bayramlarda dini sayfalardan alıntı yap,
geri kalan zamanlarda facebooktan, karikatürlerden, hatta ve hatta fıkralardan alıntı yap, sonra da de ki;"ben öyle yazarım böyle yazarım!"
yeminle susayım diyorum, konuşmamayım diyorum, modlarla arası iyi, kime ne diyorsa beş dakika durmuyor yazdığım, hemen çaylak oluyorum, uğraşma ulan imam! diyorum ama olmuyor işte, gördükçe dayalanamıyorum.
onca "oylama sıkıntısı var yeaaa" diye ağlanan bir sözlükte bu kadar oy başka birilerinin yazdıklarını sözlüğe taşıyan birine reva mı?
yok yok derdim hiç bi zaman oy olmadı, çükümde de değildir bilenler bilir afedersiniz de, oy vermek insanı yazması için şevklendirmek ise, buna verilen oylar ne diye?
daha çok fıkra taşısın buralara diye mi?

http://www.fikralar.com

alın arkadaşım, çok merak eden varsa okusun, beğenmediniz mi?

http://www.karikaturturk.net/

alın size karikatür!

http://www.facebook.com

buradan da yaran güncellemeleri takip edebiliyoruz.

bırakıp gitmeli buraları yeminle, bırakıp gitmeli...

bakalım entrynin silinme sebebi ne olacak? hakaret yok, eleştiri var polemik de yok. ne bulurlar acep? nasıl bir bahane ile silerler ki?

a) format dışı
b) üstteki entryleri refere ediyor!
c) tanım değil. *
d) kuresel ikinmaya yazmışsın olum, akıllı ol, o çok milliyetçi vatancı, yeri geldiğinde ulusalcı, dinci allahçı kitapçı, heykelci traşcı biri!

cevap tabisi "d"

neyse tanım yapalım da bari c şıkkını nickaltı olmasına rağmen ( belli mi olur bu modlar) eleyelim.
on numero bir yazardır.
teveccühlerimi gönderdiğim yazardır.
teessüflerimi gönderdiğim saygılı yazar.
tee-ebesinin...neyse lan boşver. yazar.*
canını yediğim yazar.
teşekkürlerimi gönderdiğim çılgın yazar.
kısa mesaj gönderdiğim yazar.
ajdar anığımı gönderdiğim yazar.
Idolum.
'ezber bozmayan' yazar. açıklamaya gerek var mı bilemedim? lakin şunu ekleyebilirim.
en kötü özgün fikir, en iyi kotarılmış fikirden iyidir. kotarma işini en iyi yapan yazarlardan biridir.
aynı entry'leri 2 ay sonra bi daha girmesini tavsiye ettiğim yazar. iyi oy getirir çünkü.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel bu kendi hesabı değil *

görsel