bugün

Malesef kur'an, bir turlu kur'an olamamistir.

Elektrik olmus, insan carpmis.
Buldozer olmus, evler yikmis.

Fakat kur'an olamamis. Bir turlu anlasilamamis. Alinip okunamamis. Hep suslenerek puslenerek bas ustunde tutulmus. Bir turlu el ustunde tutulup da anlasilamamis.

Yazik.

Cunku; okuyun diyor, okuyun! Murekkebin akmadigi yerde kan akiyor!
solcudur, kemalisttir. tüm solcular, kemalistler öyledir demiyorum muhafazakar birine göre yapması daha muhtameldir.
(bkz: sakin ol şampiyon)
her şeye dini katmanın sonucu oluşan nefretin bir ürünü. maalesef böyle baskılar devam ederse din düşmanı bir nesil yetişecek. mini etek giyen kıza tecavüz edilebilir oruç tutmayana dayak atılabilir gibi düşünceler sürerse maalesef bu tür görüntüler yaygınlaşacaktır.
inanmayabilir. kabul etmeyebilir. Allah ona inanmama yetkisini veriyor sonuçta.
ancak niye yırtıyor onu anlamış değilim.
yani bende mesela hayvan fizyolojisi kitabımı sevmiyorum. yırtmam mı lazım.
hadi yırttın niye video ya çektin. hadi çektin neden gösteriyorsun.

madem kaputu açtın aküyü niye çalıyorsun. yok madem aküyü çaldın kaputu niye açıyorsun.
çok büyük bir örnek göstermiş, araplaşmamıştır.
aferin.
yaşın uygunsa evlenelim.
sesinden çok seksi bir ergen kız olduğunu anladığımız cilloptur.
kanunlara göre suç işleyen kızdır.
insanlarımızı birbirine kırdırtan siyasal şovlara malzeme olan uç bir tiptir.En aşağılık hakretleri hak etmiş olması da cabasıdır.
Bir takım şahıslar tarafından yırtılan bir taraflarının intikamını kutsal kitabımızdan almaya çalışan yaşam formudur. Ayrıca zekasınada hayran olduğumu söylemeden geçemeyeceğim.
inananlar, inanmayanlar din konusu açılınca tutturmuşlar bir maymun...Ayıptır ya en sonunda maymunlara tapıcaz tepki olarak.
--spoiler--
şüphesiz ki biz kaşarı tost olsun diye yarattık
--spoiler--
baskasinin dinine düsüncesine saygi göstermeyen cahil ve terbiyesiz bir kizcik.
orospu çocuğudur, yolda görülüp bir güzel bıçaklanır.

edit: lan şakasına yazdım hahahah yobaz değilim.
kahraman gerille olacaksın yalanına inanıp ortalık yerde kendi pimini çekip onlarca yaşamı da alan canlı bombanın soyudur.
yüzyılın internet yalanıdır.
(bkz: es-sabur allah)
maymuna dönmedim diyor hanımefendi. ilahi. insan olduğundan ne ara emin olmuş ki ?
mevla, sevdiği kullarının / ya da olur ya hani rahmet gözüyle baktığı kullarının cezasını dünyaya bırakır. dünyaya bırakıyorsa zaten gidin sevinin. güneşe doğru filan koşun. bu iyidir.

laaakin bırakmıyorsa daha feci bişeyler, daha çaresiz bi akibet, sadece sizin için ve sadece size özel.
ee cehenneme ilgi var tabii.

kuran'ı kerim'i yırtmakla bakın ben hala yaşıyorum dersi vermek 1400 sene boyunca koskoca islam'a inanan hiç bi insanın aklına gelmemiş de bu yavrucağızın aklına gelmiş. vay babaerenler vay. bence bi araştırılsın, belki içinde bi aynştayn filan bulabilirler.* dediğim hatun kişisidir.
YAPTIĞI O KADAR YANLIŞ Ki ANLATAMAM. AMA BiR BAKIMA CAHiLLERE DERS VERiR NETiCEDE AMA CAHiL CAHiLDiR.
insanın sinirlerini gerendir. inanıp inanmamakla alakası yoktur bu durumu hoşgörüyle karşılayabilmenin. nefret ettiğin, parçaladığın şeyin bir tane bile savunucusu varsa saygı göstermek zorundasın. diğer türlü, araplara özenin şu bu lafını söyleyince senin gibi olmayan her şeye özendirirsin insanları zaten. ha bir de sonda hala insanım maymun olmadım gibi bir saçmaladı da, e be gülüm sen kuş kadar beyninle kafa tuttuğun yaratıcının seni ciddiye alıp seninle oyun oynamasını mı bekliyordun?
Her gün beş posta arkadan kayılası hatun tipi.
(bkz: yılların efsanesi)
hiç bir şekilde nefret ya da saygı hissetmediğim kızdır. tek yaptığı kendini kanıtlama çabası ile rezil olmasıdır.
söylenecek bir şey kalmamış. allah affetsin yazık.
neyin ispatını yapmaya çalışıyor ki? yırtınca birden maymuna dönüşmediğinin mi? öyle birşey olsaydı, birkaç kişi denemek için yırtar ve maymun olurdu. geri kalan herkes de müslüman.. evet herkes müslüman olurdu. inanan-inanmayan ayrımı diye birşey olmazdı. inancımıza göre; imtihan dünyasında yaşıyoruz ve kimi suçların cezaları öteki tarafa bırakılıyor. bu arkadaş bunu anlamamış olmalı ki böyle garip ve adi bir eyleme girişmiş.
bi rivayete göre yamulmuş türk kızıdır.