bugün

Kuran kursunda 11 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismar

Kuran kursunda öğretmeninin cinsel istismarına uğradığını söyleyen 11 yaşındaki erkek öğrenci başına gelenleri anlattı, ancak yurt müdürü "kurban keserek" olayın üzerini kapattı.

kaynak: http://www.cumhuriyet.com...rban_kestik__kapandi.html#
içler acısıdır.
''kurban kestik , konu kapandı'' demiş bir de müdür.

muhtelemen cezasız sonlanacak olaydır. ki okuduğum kadarıyla hastane raporlarında bir bulguya varılamamış.

hayırcılar cehenneme gider diyen kendini bilmez hocalarımız. çocuğa tecavüz eden cehenneme gider diyemez.fetvaları dine göre değil, yandaşlığa göredir çünkü.
Artık bu olaylara şaşırmamak da üzücü.
Allah belalarini versin.
bir kereden bişey olmaz. 2 kereyse kurban keseriz olur biter. 3 kerede 3 gün oruç tutarız. 4 kerede elimizi rabia yapıp dötümüze sokarız. 5 kerede dünya beşten büyüktür, diye gider...
(bkz: ateistlere gündoğdu). işte böyle garip bir dünya.
allahın olmadığının en büyük ispatı çocuk tecavüzü haberleridir.

müslümanlar çocuklara vakıflarda tecavüz ederken allah hiç bir şey yapmadan yukarıdan olayları izliyor.

allah yok din yalan.
(bkz: tarafsız kaynak göstersene delikanlı)

cumhuriyetse yalan dolan katmıştır bir link daha ekle. gerçekse kurban kestik diyenin sülalesine geçiricem.
Islamin adını kötülemekten başka bir şey e yaramayan şeydir...
Bir kendini bilmez orospuevladı yüzünden bir dini,o dine mensup insanları nasıl bu kadar kolay karalayıp,silebiliyosunuz gerçekten yazık.
Bu tür haberleri okudukça Cemil ipekçi niye rte aşağı rte yukarı koşturuyor daha iyi anlıyorum.

Resmen gayler için muazzam fırsatlar sunuyor bu imamlar, camiler, kuran kursları, yatılı okullar.
Olay piyano kursunda olsa bazı arkadaşlar için bir sorun yok. Aslında mağdur burada zerre umurlarında değil. Olay nerede geçiyor? Kuran kursunda. Burada amaç her zaman olduğu gibi islama, müslümanlara saldırmak. Şahısların yaptığı yanlışların islam ile alakası yok. Bunu kafanıza sokun.
Din kisvesi altinda cocuklara yapilan tum cinsel istismarlari yapanlar, buna canak tutanlar, destekleyenler, ceza almalarini engelleyenlerin topu bu evreden gecmis tiplerdir. Gerizekali duzeni bu!
Hepsinin topuna kibrit suyu!
Arkadaş şu islama saldırıyorsunuzculara gülmek mi lazım sövmek mi anlamadım.

Bu haberleri durup dururken mi uyduruyoruz? Dinibütün dediğimiz tüm adamlar -ki bunlar güya dört dörtlük islammensupları, Allah'ın yeryüzündeki temsilcileri- bunları yapıyor, ayyaş, seksokolik, kafir dediğiniz bizler bunu eleştirince suçlu biz mi oluyoruz? Hasta mısınız nesiniz anlamadım. Piyano hocası sulansa ona da aynı tepkiyi veririz ama imamdan farkı şu: Piyano hocası yaşam tarzıyla zaten bir ahlak, bir dürüstlük, bir iyilik timsali değil. Sen Allah'la ilgili bir konu olduğunda imam mı fetva verince inanıyorsun piyano hocası mı?

Şu ayrımı göremeyip ama gerçek islam bu değeeeeeel ona saldırıp duruyorsunuz diye bize saldıracağınıza kıçınızı kaldırın ve gücünüz yetiyorsa bu ahlaksızlıkları yapan imamlara saldırın, dini böylesine yerlere düşürmesinler.

Eğer bu imamlar bile bu dini yanlış anlayıp götünden uyguluyorsa yanlış biz de mi dinde mi?
Bazıları içinse çocuk istismarından çok olayı aman dine laf gelmesin diye örtbas etmek önemlidir. Ne de olsa örtbas etmeyi iyi bilirsiniz.
Birden fazla boyutu olan bir konu. Bu nedenle dindarlar ve dindar olmayanlar kavgasına kurban verilmemeli bu çocuklar.

Her koşulda devlete güvenmek vatandaş olmanın olmazsa olmaz şartı. Eğer güven olmazsa kimse bir arada yaşayamaz ve kaos olur. O zaman da insanlar kendi adaletini sağlamaya yönelir.

Bir insanın siyasi ve dini kimliğine bakmadan adil yargılama yapılmalı.

Son söz olarak bir de basın boyutu var. Spotlight filmini tavsiye ederim. Hristiyanlarla ilgili boyutu anlatılıyor.
Çocuklarınızı bu bataklıklardan çekin.
Bir dine inansın istiyorsanız din eğitimini kendiniz verebilmelisiniz Zaten.
şaşırdık mı? hayır.
yine bir din adamı yine bir taciz vakası.
özrü kabahati kadar iğrenç.

islama saldırmayın, hristiyanlarda da var taciz diyorsun. ama lafa gelince islam diğer tüm dinlerden daha güzel, karşılaştırma yapılamaz, hak din islam diyorsun. size artık bir yerimle gülmek bile gelmiyor içimden. cehaletiniz komiklikten çıktı, içler acısı bir hal almaya başladı.

bir de şu farkı anlayın. bizler, hangi dinden olursa olsun, tacize katliama karşıyız. ancak siz müslümanlar, kendi yaptığınız pislikleri haklı çıkarmak için, her boku savunacak durumdasınız.
(bkz: yobazların ahlakı)
Çocuklara tecavüz edenler olduğu sürece bu ülkede herşey olur. Bu zihniyetteki insanlarla aynı havayı solumaktan bir ben mi hicap duyuyorum acaba? Cezalar yetersiz, çevre umursamaz... Ayrıca yemişim cinsel istismar tanımlamasını. Tecavüz işte. Şerefsiz bir eylem.
spotlight filmini akla getirir. Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan şu oscar alan film. Aklınızda bulunsun. Gerçi o kiliseydi afedersiniz. Unutma mesele "kuran kursu" sadece tamam. Al şu at gözlüğünü ve sadece islam düşmanlığı yap.
ben hiç bale kursunda tecavüze uğrayan bir çocuk görmedim ama batı ahlaksız(!)
Kilisede yahut okulda olan cinsel istismardan farksızdır.
Ama bir müslüman olarak kuran kursunda böyle bir şey olması beni daha çok üzdü.
Allah kahretsin.
Peygamber degilse bunu yapan, islam ile iliskili olamaz.
Peygamber yapmissa eger, 11 degil 18 yasindadir o.
Cunku peygamber yapmaz oyle sey.
şaşırmadığımız olaydır. yine üstü ''kiliselerde de taciz oluyor amaaa'' diyerek veya kurban keserek kapatılmaya çalışılıyor.