bugün

iskele babasıdır.
bu düşünce "kaç paraya" kafasında yer etmeye başlamış araştırılması gerekir. belki de kendisini de badelediler güzelce oğlumda aynısını yaşasın diye düşünüyordur. böyle yavşakları insan diye ananlarda kabahat aslında. o çocuğu da alsınlar ellerinden bu zihniyet "nasıl olsa tecavüze uğramış azcık da ben yapsam ne olur" diye düşünebilecek kadar kansız bir zihniyet..
o baba zaten dininede inanmıyor ki her gördün sakallıyı dedesi her takkeliyi hoca sanırsan olacağı bu. adam arapça bilmiyor belki hoca arapça makamlı ana avrat sövüyor bu gibi salaklarda üff be ne güzel okudu dua etti diye seviniyor. birde hocalık parayla olursa böyle olur. neymiş evini neyle geçindirecekmiş birde bunları savunan mahluka bak oturma mabadını satsın zihniyeti bozuklar. deprem olunca yok fuhuş zinaya bağlıyonda maaş aldığın namaz kıldığın heryerin abdes aldığın su bile belki fuhuş, kumar, içki den alınan vergilerle karşılanıyor. laiklik savunuluyorsa diyanet kapatılmalı. yardım ve sadakalarla millet yapsın bak bakalım böyle şeyler olacak mı?
inanmaz tabi. Koskoca hoca adamın oğluşunu silkecek değil ya. Hoca babayı silkse bu baba gene inanmaz, hocanın silki kaydı öyle girdi içime der.
baba mı değiştirin şu başlığı.
Hangi siyasi dini ideolojik görüşten olusa olsun çocuklarınızı yatılı kurslara göndermeyin.

Öte yandan bir şeyler biliyor da mahkemeden saklıyorsan ve şikayetçi olmuyorsan senin yatacak yerin yok hacı. Yok eğer salak yada ahmağın tekiysen sana ben daha ne diyim ki?
Oğluna değil kendine tecavüz edilse ‘vardır bi bildikleri’ diyecek babadır. Biat kültürünü siktiklerim.
Siyasal islam
Her zaman Tacizin yuvaligıni yapmıştır
Tıpkı orta cağdaki kiliseler gibi
Ondan sonra ülkede Deizm
(bkz: Mehmet görmez)
niye yükseliyor buna engel olmak lazım diye götü tutuşup
cuma hutbelerinde
Propaganda yapmaya başlar serefsizler...
inancınızı başkalarının eline bırakırsanız onlar neye inanamanızı isterlerse sadece onlara inanırsınız.
şaşırtıcı olmayan durumdur.
orta çağ'da, kilisenin sorgulanamaz, rahiplerin eleştirilemez olduğu zamanda ne yaşanıyorsa islam ülkeleri aynısını yaşıyor.

eksiği yok.
mesele olayın kuran kursunda yaşanması değildir. bu tarz kansızlar toplumun her kosesinde rastlanabilir, asıl mesele babanın oğluna inanmaya cesaret etmemesidir .