bugün

yoktur. gösterene 2 milyon japon yeni vereceğim.
Ama türban vardır.
türban da yoktur. başörtüsü vardır.
Teoriyi bırak pratiğe bak. Müslüman ülkelerde uygulanıyor mu uygulanmıyor mu onu söyleyin. Çokbilmiş cümlelerle ilkokul beş din ve ahlak bilgisi dersi kıvamında yaşamayı bırakın hayatı.

Edit: Azerbeycan'la Meksika'nın dünya atlasındaki yerlerinden bile bihaber cahillere inanmayınız efendim, hatta o güneş doğudan doğar dese bi daha düşününüz.*
türban da, başörtüsü de, recm de yoktur. ama peygamberin sex hayatı vardır. bu olur mu?

recm ile iligli: http://www.sorularlaislam...ecm-cezasi-var-midir.html
Recmi yahudi ceza sistemi sanan sivilceli ergenleri gormemizi saglamistir.

Araplar yahudi çıktı iyi mi?
aynen.

isbat edene cevab lar hazırladım.

ayrıca görüyor ve artırıyorum; on milyon baloncuk vericem belki siktir olup uçar.
---ehl i sünnet mod on---

Allah ın bunu vahyetmeyi unuttuğunu gösterir. Lan şu muhammed de olmasa... Neyse birşey demiyorum!.

---ehl i sünnet mod off---

edit: ohaa amk ne kadar ehl-i sünnet'çi varmış lan!! olum siz demiyonuz mu allah ın emirleri yetmez hadis olmadan kuran eksiktir diyen!!!
müslümansanız kuran'a bakarsınız. ne üstte yazan bazı fesatlara ne de diğer insanlara. sizi müslümanlar bile ilgilendirmez. sizi ilgilendiren şey kuran'dır.
Müslümanlık daha ilk günlerinden itibaren güçlü yozlaştırma çabalarına maruz kalmıştır. Kadın sünneti gibi anlamsız şeyler sokulmuş, şirk olan fikirler islamın emri gibi öğretilmiştir. Bazı bölgelerde uygulanan recm, kaynakları iyice araştırılması gereken bir konudur. Müslüman ülkelerde yapılıyor diye islamın emri denemez. iran da müslüman ama adamlar kuran eksik diyor. Onlar öyle dedi diye mal gibi hemen inanacak mıyız? Hayır inanmayacağız.
görüyor ve artırıyorum.

kitaptan türbanı isbat edene 5 milyar türk lirası. nam ibret olsun.
parayı az bulana x2.
sakat bir yorumdur.
kur'anda hacker'lığın hükmü de yok, o zamaz hacker'lık günah değil midir?

peygamberimizin recm yaptığını inkar edenler maiz'in hikayesini okusunlar. hem de müslim adlı hadis kitabından.
Allahım yine recm başlığı.

Islam tarihi boyunca hiçbir grubun, mezhebin inkar etmediği recmi (haricilerin aşırı sapıtmış tek bir grubu hariç) siz üstün nas bilginizle inkar edin. Bi siz akıllısınız zaten. okumaya ya da dikkate almaya değer bi usulunüz metodolojiniz yok ancak caner taslaman argümanlarıyla konuşursunuz. Korondo rocm yok.
Adam kuranı sallamıyor ki buharide varmı? Emevi uygulamış mı tamam bitti. Kuran zaten anlaşılmaz kitap ona göre.
Mezhepçileri kızdıracak olan gerçektir.
Oo kuran anlaşılmazmış bize göre.

Biz kuranı anlamak için arapça öğreniyoruz mesela. Mealden okumak yerine orjinal metini okuyoruz, orjinal metini anlıyoruz. kelimelerin aslına köküne iniyoruz o günkü şartlarda kullanım alanlarına bakıyoruz.

He anlaşılmaz aynen anlamıyoruz.
biz burada yok desek, şeriat ülkelerinde taşlanan insanları ne yapmış olacağız?

sadece vicdanınızı hafifletmek için uydurulmuş palavra bunlar. hepsini geçtim bu vahşet var, bu gerçek, o veya bu gerekçe ne fark eder?

sonuçta insanları vahşice öldürüyorlar ve bunu din adına yapıyorlar, biri çıkıp diyor ki bunun islamla alakası yok.

oldu o zaman artık hiçbir şeyi sorgulamayacağız ve bunu görmezden geleceğiz.

böyle bir yanlışlığın islam dünyasına yerleşmesi, yıllarca uygulanması fark edilmemiş ama şu an yok lafından biz bunun olmadığını anlayacağız.

ben de bunu anlamıyorum.
Keçinin yediği ayetler rivayetini öğrendiğinizde keşke bu rivayetin zayıf olduğunu, birçok alimin hüccet olarak kabul etmediğini de öğrenseydiniz. Ama sizin işinize bu kısım geliyo di mi allameler.
Kuranda terim olarak yoktur fakat bana göre birer safsata olan bi' takım hadislerde bu belirtilir.

"ileride bazı kişiler çıkacak ve recm cezasını Kuran’da bulmuyoruz diye recmi inkar edeceklerdir. işte bu kişiler okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklardır. Eğer halkın “Ömer, Kuran’a ilave yapıyor” demesinden korkmasam, bu recm ayetini Kuran’a yazardım."
(Buhari 93/21; Müslim Hudud 8/143;, Ebu Davud 41/1)