bugün

uzun otobüs yolculukları veya kısa mesafe minibüs yolculuklarında meydana gelen en pis durumlardan biridir... kişi eğilir bükülür, oturduğu yerden elini cebine atar *, değişik triplere girer, düzeltmeye çalışır... zor durumdur vesselam...
kumaş pantolonun altına boxer giyildiyse gerçekleşme oranı artacak hadisedir. eğer kumaş pantolon giydiyseniz üzerinizde gömlekte vardır. gömleğinizi pantolonunuzun üzerine çıkarmanız şiddetle tavsiye edilir.
dolmuşta yakalandığınız zaman ineceğiniz durağa yaklaşmışsanız ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz kötü bir durumdur. çevredekilerin sapıkmışsınız gibi bakışları olayı daha da vahim bir hale sokmaktadır.
(bkz: üzülme evladım her gencin başına gelir)
sınıfta olması durumunda hocanın mümkün mertebe sizi tahtaya kaldıracağı ve sizin türlü yalanlar uydurup bu teklifi reddetmeye çalışmanızla sonuçlanacak olaydır.hocayı kandıramadığınız durumda,tahtaya giderken gövde ileride kıç dışa çıkmış vaziyette uzun adımlarla hızlıca yürünesi durum.
(bkz: kızılay çadırı kurmak)
aşık memo gibi maniler dizilesi durum..
şükredilmesi gereken durumdur. daha da kötü olabilirdi:
(bkz: kumaş pantolonda ereksiyon halindeyken fermuarın açık olması)
giyilen ic camasirina gore farkli etkiler yaratan olaydir.

peki iskoclar ne yapsin?
kaygan bir kumaşsa ereksiyonunuz çabuk iner ama artık leke sorununu nasıl çözersiniz bilmiyorum. bence bir uzmana danışın.
yanında sevgili varsa ve farkına vardıysa çok fena dalgaya alınacak olmanın garantisini veren durumdur.
(bkz: çadır tiyatrosu)*
(bkz: tombala cekmek)
(bkz: görüntü kirliliği)
(bkz: sevgilim yoksa sen sevgilim olmayabilir misin)
toplum icinde gaz kacirmak kadar elim ve vahim bir durumdur hatta bulundugunuz ortama göre daha da feci olabilir. güzel bir kizla kesisiyorsunuz otobüste ineceksiniz ayaga bir kalktiniz amanin o da ne ?
biseyler sizden önde gidiyor. kahretsin. rezillik. genelde insanin basina aractan hemen inmeden önce gelir
denizden çıkar çıkmaz oluşan ereksiyondan daha iyi ve şanslı olduğu aşikardır. en azından birden fazla giysi var altında. ya diğerine ne demeli?*
-sipsican olum gel tahtaya bakim..
-yok hocam ben gelmesem, gelmeyeyim yani anlayın yani
-olum gelsene bu soruyu çözersin yahu
-yok hocam ben gelmeyeyim yaa (arkasını döner) lan oğlum bırakcan kalksana oğlum benim yerime lan ereksiyon halindeyim

-hocam ben yapayım mı soruyu?
-tmm bırakcan sen gel bari senle görüşcez sipsican not zamanı..
kadınların göğüs uçlarının dışarıdan belli olması kadar doğal bir durumdur. işi sapıklığa vurmadan çeşitli nedenlerle kan dolaşımı bazen cinsel etki olmadan da pipinize çalışabilir. * * * bu nedenle "haahhaha hohoohooo reziiil" durumlarını bir kenara bırakmakta fayda var. böyle bir olay başına gelmiş kişiye bunu sezdirmeden kusurunu yüzüne vurmadan olayı unutulmalıdır yoksa kalkan şey maazallah bir tarafınızda inebilir. * *
çok berbat bi durumdur. ceket düğmelense bile belli olur.