bugün

Sevindirici bir durumdur.

(bkz: #45107348)
Fazla durmaz o otoban kenarında bira mı içiyorsun yine apaçi.
Gelir gelmez hemen foto atmış. Arkadaş bir gün kuşları da alkolik yapacaksın hee. Garipler yanına yaklaşınca hiç korkmuyorlar. Kesin ilkden bir on promil çekmişler.*
zall dedi gel dedi. dedim niye. dedi sözlük bitiyor. dedim bana ne. dedi o kadar sevişmişligin var bunlar ben olmasam olmazdı. dedim lan ben seni de mi siktim. dedi o manada diil. dedim istiyorsan gelirim. dedi gelirim derken yine cinsel şaka mı? dedim yok. tamam dedi gir o zaman. zall zorluyorsun dedim. lan entry gir dedi. ahan dedim giriyom ve hopp girdim. hazır girmişken kahrol AKP lan. yahu 5 bira parasıyla eskiden raki sofrası kuruyorduk ve çok mutluyduk. şimdi çayırda otura otura basur olduk. Bayrampaşada domalmadigim doktor kalmadı amk. herkes kurcaladi. arkadan götümü görseler ooo kuki naber diyecekler. tüm zevkimiz eğlencemiz birer birer yok oluyor. yazık lan evet.
sıradan bi yazarın bikaç günlüğüne geri dönmesi durumudur. özel bi yazar değil karı kız hikayeleri uydurur yaşanmış gibi ortama sunum yapar. gerçekten çok yazık bile değil.
Kesin göte sokulcak bisi vardır yoksa kuki gelmezdi geri
Iyi takip edin.