bugün

2. nesil bir çaylak. can yoldaşım en iyi arkadaşım. kıllı bir yaratık. suyla temasında göz için çok zararlı.
görmeyeli yazar olmuş caanım dost. * ayrıca girdiği idioteque entrysi pek doğaçlama gelmedi hadi neyse. *
özellikle son 1 senedir, yaşadığımız entrikalar, türlü türlü bizans oyunlarının bizi daha da birbirine bağladığı 2 senedir tanıdığım güsel insan. öyleki zaatlarımı özlediğinden sırf hafta sonu için bodruma gelmiş daha sonra ısrarlarıma dayanamayıp dısarda kalma ve otobüs biletini yakma pahasına 2 gün daha bodrumda kalmıştır. iyiki de yapmıştır. *
özel mesajlarina bakmadigini tahmin ettigim yazar.

edit : yanilmisim, hem de cok.*
1988'in bir yaz günü dünyaya gözlerini açmış bir yazar.. kullandığı nickiyle insana "eşşek kadar oldun daha ne küçüğü" dedirtse de uzayda kapladığı hacmi dolayısıyla isabetli bir nicktir..
bana "ben senin kısa pantolonlu hallerini bilirim" diyebilecek hakkı olan ender insanlardan biridir..*
o sadece dost deildir benim için bunun adı yoktur..* *
sözlükte çok iyi işler yapacaktır..
(bkz: adam olacak çocuk)
(bkz: yürü be kim tutar seni)
tiki , gotiki ve benzeri yaratıkLara , özeLLikLe bir isme en az benim kadar uyuz oLabilme kapasitesi oLan tek insan. her ne kadar uyuz ve gıcık oLsada özünde iyi biridir.severiz kendilerini..
memleketten ırak geçirdigim zor yaz günlerinde beni gerek attıgı mesajlarla, gerek msn konusmalarıyla hayata baglayan, şu sıralar birbiri ardına girdigi ikmal sınavlarıyla ugrasan yazar..