bugün

gitmeyeydi eyiydi yazarı.
Cok orijinal bir kullanici ismine sahip yazar. Yazik olmus, iyi cocuktu. Kullanici isminde yazdigi gibi ici kotu degildi. insanlara mesaj atarken bile utana utana atardi. Hey gidi gunler...
Aleti küçük olanlar için dalga geçme cümledi olabilir.
onuncu nesil silik. yazık oldu. o değil de acilin ben efsaneyim isimli trolölcuk yalnız kaldı.
Birlikte dünyayı fethedemeden silik olup gitmiş yazar.
seni ortaya çıkarırım bak diye tehdit ettiğim, yazar feyki.
Cezası bitmiş yazardır. Evet.

Ulan psikolojim bozuldu lan, ama boş durmadım yine de size yazılar yazdım. Şimdi hep beraber bu yazıları okuyacaksınız ve bana hak vereceksiniz. Oylayacaksınız da. Kafayı yedim çaylakken. Evet.

(bkz: ben bu şiiri çaylakken yazdım)
(bkz: ben bu tespiti çaylakken yaptım)
(bkz: ben bu yazıyı çaylakken yazdım)
(bkz: ben bu hikayeyi çaylakken yazdım).
çaylak olmuş yazar. bende niye sözlüğün kalitesi arttı diyorum.
Sözlük karşısında 24 saat oturmaktan lazımlık kullanmak zorunda kalmış. Neyse en azından bez kullanmıyor.
üzerlerinden sözlüğe farklı bir yaklaşım getireceğim yazar/lar. interaktif çöpcülüge bunlarla başlamayı uygun gördüm. inci den ve ekşiden ekibi kuruyorum. yaşasın az zarar çok huzur. (bkz: nefret)
Kardeşimdir efendim, hos görün biraz. O daha küçük abisi.
heyhat ne ara seviyorsunuz siz bu ergen tipleri ya. adamın dibi yazmış biri. aşağılık bir hayatın döl israfi olduğunu nick olarak küçük mastürbator e karar verdiği gün belgelendirmis kendi rivayetine göre endoskopihortumu diye bir öz döl israfı abisi olan yazar. devrin aşağılık olduğunun canlı kanıtıdır. küçük mastürbatormüs g.z.lı.
sözlüğün yeni trolü. sözlüğün kalitesinin ne kadar düştüğünü gösterir eskiden ne trollerimiz vardı be. silinmesi ufukta bekliyoruz efenim.
adamı çileden çıkartıp sonra savcılığa şikayet edicem diye ağlayan yazar. sen hiç dayak yememişsin oğlum şöyle temiz bir dövmek lazım içinde yok zorla adam edilmeliksin sen.
Söylemeyeyim söylemeyeyim dedim fakat,

(bkz: ırk zeka uyumu işte)
(#22034391) Bunu yazıncaya kadar insan al kardeşim bu da sana hediyem olsun der, gönül alır.* ufak ufak kanımızın karşılıklı ısınmaya başladığı yazar.*
minik otuzbirci..
Kendisi kurabiyeyi cok sever.
Çok hızlı giden yazar. Hızlı trolllük tez siliklik getirir.
Adamın dibidir, tüm baskılara rağmen kendini satmadan dik bir duruşla doğruları yazabilen son yazarlardandır.
Acilen dağlara çıkması gerekendir, tokmakçı abilerinin sana ihtiyacı var. 5000 yıllık Kürt tarihi efsanesini ateş başında gece masalları olarak anlatması onu gecenin sonunda rahatlatacaktır.
(#22029789)nolu entrysi güldürmüştür. sanki kendi değil gibi.
nickinin kalitesinde entryler giren bir yaratık. insan ya da yazar diyemiyorum. trol olmaya çalışıyor. oğlan görmekten bıktık artık birazda insan görelim aam yok. yine yok. tam bir fiyasko.
Islak mese odunuyla duzelir. Troll olma cabasindadir.
kürt olduğunu sağda solda böğüren yazar.