bugün

yeşim salkım 'ın hilal cebeci için yaptığı son açıklamayla gündeme gelen olaydır. 1999 yılı en iyi çıkış yapan sanatçı olarak hilal cebeci'nin ödülünün şaibeli olduğu konuşulmaktadır.
(bkz: memleket meselesi)
genel seçim oylarının şaibeli olduğu bir ülkede pek de şaşılmaması gereken durumdur.
(bkz: burası türkiye olur böyle)
üzerine uzun uzun düşünülmesi gereken bir konu...
1999'dan beri düşünüyorum , felsefesini çözemedim yemin ederim...
yoksa ben zurna mıyım ha?
yanlış bir önermedir. **
kral tv. bünyesine klibinin çok yayınlanması için gereken parayı veren, bütün gün fıldır fıldır klipleri dönen sanatçıların kazandığı ödüllerde bir şaibe aramak gerekli midir?
zaten onlardan başka gözüken de yoktur.
bilginiz var mı bilmiyorum ama kral tv.de klipler para karşılığında yayınlanıyor.
bu durumda parayı basan düdüğü çalıyor yani.
şahsen bir kere bile izlemedim bu ödüller gecesini. şuan yazılanlardan anladığım kadarıyla yorum yapıyorum.
zaten toplasan gündemde olan 5-10 sanatçı var, eh bunların hepsinin kendine göre tarzı da var. pop'u, rock'u, jazz'ı ayırıver. elde kalanlara sahipsiz ödüllere layık görüver tamamdır o iş.
nihat doğanın ödül aldığı bir yarışma, şaibeye ne hacet..??
eski bir söz vardır ''kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş'' herhalde yeşim salkımın demek istediğinin kamuflajlı hali bu olsa gerek.
o verdikleri ödüller ödülden sayılmadıgından sadece körlerle sagırların birbirini agırlamasından ibaret bir organizasyon oldugundan çok da önemli olmayan durumdur.
kral tv ödül verse nolur vermese nolur, verdiği ödül şaibeli olsa nolur olmasa nolur.
hep öyleydi zaten.
(bkz: hadi canım sende olur mu öyle şey)