bugün

aslında daha ağır bir hakaret içeren başlık açacaktım ama geçmiş kuşaklarınızı karıştırmanın bir mantığı olmadığını düşündüm. size sormak istediğim sorular var:

- lan gerizekalılar senelerce 50 aldıktan sonra bir anda bütün soruları doğru yapmaktan korkmadınız mı?
- ulan çevrem benim mal olduğumu bilir, kesin anlarlar diye hiç mi endişelenmediniz?
- ulan mallar, ulan gerizekalılar madem soruları aldınız, 5000 kişiye niye dağıttınız?
- a gerizekalılar, a beyni sulanmış mallar hiç mi demediniz hepimiz hepsini doğru yaparsak sorun çıkar diye?
- bugün bütün atama maduru olmuş öğretmenlerin lanetleri, bedduaları üstünüze yağsın, inşallah devlet kapısında iş yüzü göremez, özel sektörlerde çürürsünüz. amin.
malın önde gideni oldukları kesindir. madem çekiyorsun belli etmeyin bari demeden edemeyeceğim. bir de bazılarının çıkıp karı koca çok çalıştık hakkımızdı deyip kendini aklama çabalarına girmeleri ise ayrı bir gülünç durumdur. bir insan kendini bu kadar salak duruma düşürür. ama malın önde gideninden başka bir açıklama beklemek de benim saçmalığım olsa gerek.