bugün

zekeriyaköy'dedir.
Oraya kaydolmaktansa ticarete atılmak daha iyi..
2022-2023 yılı Tıp Fakültesi için yıllık ücreti 382 bin 300 TL dir.
Burası ula ilgili yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.

Üniversitedir.
Zengin çocuklarının halktan izole edildiği yer.
direkt rakibi sabancı üniversitesini ağır tokatlayan üniversitedir..

ama vakıf üniversitelerinin arasında bilkent’i tek geçerim..
okuyan arkadaşım var burssuz, gerizekalı birisi çocuğun altında 2014 model BMW var çocuk arabam eski utanıyorum diyor, içerisi zengin vasıfsız ibneler dolu ve bir o kadarda başarılı öğrenciler dolu
yerine dahi bilmediğim üniversite.

ama otoparkında lüks arabalar falan varmış. bir de burslu öğrenci okutmayı çok seviyorlarmış. koç üniversitesi hakkında bildiklerim bu kadar. teşekkürler.
Hayatımda gördüğüm en iyi coffee shop ı highborn coffee yi benimle buluşturan üniversitedir.
Türkiye'nin önde gelen nadide üniversitelerinden biridir. Kampüs ve sosyal faaliyetler bakımından olağanüstü imkanlara sahiptir. Bazı insanların düşündüğü gibi devlet üniversitesi kazanamamış öğrencilerin okuduğu yer değil, taban puanlarının birçok üniversiteye göre yüksek olduğu vakıf üniversitesidir.
Hayatım boyunca görmediğim, kapısının önünden dahi geçemediğim ve hatta adını bile üniversite 1.sınıftayken duyduğum güzide mekteptir.
türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biridir. vakıf üniversitesi olması bilimsel çalışmalara, eğitim kalitesine olumlu yansıyor, tıpkı bilkent üniversitesi gibi. keşke vakıf üniversitelerinin hepsi böyle olsa. umarım bir gün hoca olarak gitmek nasip olur.
okulumdur. var mıdır online okuldaşlarım?
Yeni okulumdur. Buraya bir saatte ulaşabileceğim nereden uygun bir ev tutabilirim diye merak ettirir.
köprüye karşı olan öğrenciler yetiştiren kurum. ne sanıyordunuz ki?

adamlar yerli araba gereksiz diyordu düne kadar.
görsel
kendi bölümüm için konuşacak olursam hukukun ücretlisi 13.900 den kapatmıştır. bizim istanbul üniversitesi ve birkaç devlet üniversitesi hariç çoğu köklü sayılabilecek devlet üniversitelerini geçmiştir. diğer bölümleri de çoğunlukla böyle. bu üniversiteyi nişantaşı gibilerle karıştırmamak lazım. parayla gitmek için bile çok puan gerekli. verdiği imkan çok çünkü.
bir ay sonra ziyaret edeceğim üniversitedir. dört gözle bekliyoruz.
sene sonuna kadar tatil. patron gitti.
Ormanlık alana girerek yapılmış ama nedense çevre deyince hemen biz varız deyenlerin üniversitesidir.
Rektörü kafalayıp olmayan bölümü mü açtıracaksın neyin taktiği bu.
Bir zamanlar iyi ekmeğini yediğim üniversitedir.
Gitmek istedigim üniversitedir fakat inşaat mühendisligi yoktur taktik pls.
değerlendirme neye göre yapılıyor bilemem ama times'ın listesine göre türkiye'nin en iyi üniversitesi şu an.

251-300 aralığında olduğuna dikkat çekiyorum. ( durumlar bayağ vahim yani, ilk yüze giren boğaziçi, odtü ne oldu da 500'lere geriledi diye sorulan sorulara cevaplar almak kısa bir araştırma ile mümkün olabilir sanıyorum.)

https://www.timeshighered...anking#!/page/0/length/25
aşırı derecede abartılmış olan üniversite.
kim ne derse desin türkiyenin en iyi üniversitesidir.