bugün

çok geçte olsa geri döner...2 yıl sonra hoş geldim sözlüğüm
koç burcu erkeğine çok kötü davranan kadındır. aikido falan biliyor diye laf da edemiyorum.
hayatınızı .ikmez. yeter ki insan gibi yaklaşın. dünya'nın en mutlu erkeği yapar.
Bknz. ben!

Çenebaz oluruz, dırdırı severiz çünkü dediğimiz dedik hatunlarız, istediğimizi elde edemediğimizde mutsuz oluruz, hırslıyız, girdiğimiz her ortamda bir numara olmazsak çatlarız, yine de güler yüzlüyüz, duyarlıyız ama çabucak parlarız, bir işi ya tam yapar harikalar yaratırız, ya da yanından geçer elimizi dahi dokundurmayız, ya hep ya hiççiyizdir.

Şahsen erkek olsam yaklaşmazdım bize. Bi' tek sevince feci seviyoruz, o güzel işte.

Ama silince de... Neyse orası biraz trajik, bahsetmeyelim bence.
YAY BURCU KADININA iKiZ KARDEŞi KADAR BENZER. GENELDE BENZETiLDiĞiM BURÇ HATUNUDUR.
kendiyle problemi olan bünyelerdir. kafalarında çözemedikleri sorunları vardır.
genellikle samimiyetsiz olurlar. ne istediğini bilmeyen duygu yoksunu şahsiyetlerdir. en kötüsü karşısındaki insanı da kendileri gibi zannederler. * *
hayati ben merkezli yasarlar.onlari evcillestirebileceginizi mi dusunuyorsunuz hahha.
Allah esirgesin çok tehlikeli.
olsa bi dert olmasa bi dert kadınıdır.

üç olumluyken beş olumsuz ile kafanızı siker.
çevremde olmasından bir şekilde hep rahatsız olduğum kadınlardır. sinsi gelirler bana evet tam anlamı ile sinsi.
hırsları için yapamayacağı şey yoktur. inatçıdır. Ona zarar verirsen asla ve kat'a yanına kalmaz. Bir şekilde mutlaka intikam alır. Aşık olursa gerçekten olur, unutması zaman alır. Fakat unutursa da gerçekten unutur. Asi ve özgür ruhludur. En kötü özelliği sabırsızlık ve kibirdir. Bi "küçük dağları ben yarattım" olayı vardır bu burç kadınlarında. insanları kolay kolay sevmez. Seviyormuş gibi de yapmaz. Birinden hoşlanmıyorsa hoşlanmıyordur. Nettir. Yanından bile geçmez.
Aşık olunacak kadınların mensup olduğu burçtur kanımca.
(bkz: Kendinden bilmek)
süzme saf oldukları tecrübe ile sabittir.
En çok kıskanılan kadınlardır. Nokta.
normal şartlarda memeleri, kukuları falan var. yani diğer kadınlardan pek bi farkını göremedim ben.
harbi hatunlardır çok iyi kanka olur bunlardan.
Sevimsizdir.. Oğlaklar 1 bunlar 2, hiç sevmem.. işe yaramazlar..
koç burcu kadını olduğundan mıdır, yoksa çerkez olduğundan mıdır bilmiyorum. çok zor kadın. bir de yay burcu erkeğiyle çok iyi anlaşırmış. ben kesin odunum.
(bkz: sevgi anlaşmak değildir mühendis de sevilir)
(bkz: Lady gaga)
(bkz: aşık olunası kadın)
bir Aslan burcu kadını değil.
seviyorum...
sevmiyorum...
seviyorum...
sevmiyorum
seviyorum...
sevmiyorum...

bilmiyorum?
efendim, kendiyle sorunları olan bünyeler olup enerjilerini nereye yönlendireceklerini bilemediklerindenkelli birçok şeyi aynı anda yapmak isteyip sonunda bi bok yapamayan kadınlardır. *
insanı çok fazla boğabilirler. çok iyi dost ama çok kötü sevgilidirler. *
yüksek ego.