bugün

Koç burcu erkeği, kendisinin haksız olması imkansız sadece o doğru. Bi de üstüne 80 yıl sizden habersiz size kin tutabilir. Allah hayırlısıyla karşılaştırsın=karşılaştırmasın.
Noluyo lan yine ne belaya bodoslama bulaştık uplamışınız.
Ahaha alçalan burç koç ne lan. Falcılar huzur verin insanlara milletin anası ağlamış zaten. Erkek erkektir hepsi aynı bok. Bu muhabbet gerçekten yanlış, insanları aldatır yapmayın.
görsel
Her şeyi onlar bilir. Swh.
Not tutmak ne aq.

Çok doru demiş bir ekleme daha yapalım keyif almadığı işleri yapmaz derslerle ilgilenmez.
gülmeceyi sürdürmek için kendisini ortaya koymaktan çekinmez. insanları güldürmek eğlendirmek için şebeklik yapar. bir bakıma da mutsuz palyaçodur bu. hani var ya ağlıyor.
ama yalnız kalınca kendine bilinmeyenler yaratır uğraşır durur. sekiz saatlik uykunun kanına giren meseleleri hep başkalarının önemsemeyeceği ayrıntılardır. acıklı bir karakteri var.
uğurlu taşı kuvars. uğurlu günü cuma. turgut uyar'ın yenilgi günlüğünde "cuma" şiirini bulup okuyabilir onu anlatıyor.
terazi kadınlarına sesleniyorum.. uzak durun
her kadını silkmezler,
silktikleri kadın kendilerine hayran kalır.

kendimden biliyorum.
iyi araba kullanırlar,

bakın, hızlı veya artistik hareketlerden bahsetmiyorum.

iyi araba kullanmak bir aracı aldığın yerden götüreceğin yere kazasız belasız ulaştırmaktır.

trafiği seyreder, ayak uydurur, deliyi sezer, fark eder, pozisyonunu alır, zararsız sıyrılır kaçarlar.

35 yaşındayım daha kazam yok, maşallah diyelim de, çok şükür.

evet iyi araba kullanıyoruz.
bir koç burcu erkeği sizi çok sevdiğini söylüyorsa muhtemelen yalan söylüyordur, çünkü biz en çok kendimizi severiz.
Arkadaşlarımı ve kendimi göz önünde bulundurduğumda yaptığım çıkarımlardır:
Lider ruhludur ama yerine göre. Rahat olduğu bir ortam varsa sevdiği insanlar için o liderliği elinde de tutmayabilir, kararsız da davranabilir. Yeri geldiğinde sevdiği insanların peşinden sürüklenir, yeri geldiğinde çok abarttık der ve kontrolü eline alıp geri çekilir.
Çok ani kararları vardır. Hiç planda yokken kalk şu şehre gidelim, buraya gidelim, şunu yapalım diyen arkadaşlarına tamam deyip o saat, o dakika içerisinde yola koyulur.
Bir işe başlamışsa hedefi çevresine göre belirlemez, kendi koyduğu hedefler vardır. Bu hedefler, kimilerine göre küçük gelirken kimilerine fazla gelebilir ama bu durum koç için önemli değildir, o hedefi kendisi koymuştur.
Bir şeylerden çabuk sıkılabilir, rahatı için üşengeçlik yaptığı da olur.
Öfkesi çok uzun sürmez, bir anda durulur. Nefret ettiği bir kişi var ise ne olursa olsun intikamını alır. Hiçbir şeyi umursamaz.
Sevdikleri tarafından mutlaka güveni kırılmıştır, buna rağmen insanlara güvenmeye devam eder. Bunun arkasında tedbir olduğunu söyleseler de hikayedir, ne olursa olsun güçlü dururum, isteyen kazık atabilir kafasıyla yaklaşır. Tedbir sandığınız şey kendine olan güvenidir. Bunun sonucunda beklediği gibi sakin kalır mı derseniz kalamaz, fazlaca yara alır ama bunu belli etmez.
Yeri geldiğinde fazlasıyla suskun durabilirken, sevdiği veya bulunmak istediği bir ortamda bülbül olur çıkar, mizah yeteneği de iyidir.
Gururu başa beladır. Bir yanlış yapan olursa karşısındaki kişi hatasını anlamadan yaklaşmaz.
Kadınlara yaklaşım konusunda çekince duymaz, direkt olarak içinden geleni pat diye söyler. Bu yaklaşımına karşılık beklemediği sonuçlarla karşılaşır veya kadının bir hatasını görürse kendini öleceğini bilse geri çeker, ve o kadın kendisine yaklaşmadan yaklaşmaz. En başta onlarca adım attı diye tekrardan aynısını yapacağını düşünmeyin.
Bir kişiyle birlikte olması için sevmesine gerek yoktur, çıkarlarına uyuyorsa sevmediği bir kişiyle de olabilir ve onu rahatlıkla aldatabilir.
Sevdiği kişi ile beraber ise onu aldatmaz. Aldatır diyenlerin geneli çevresindeki koçların sevmediği ama seviyormuş gibi çok güzel rol yaptığı kadınları aldattığını görmüştür.
Dostlukları her şeyin üzerindedir, bu da ilişkide olduğu kadını rahatsız eder çünkü ilk planda dostlukları olacaktır.
Çok rahat yalan söyleyebilir, 1 saniyede bin yalan da uydurabilir. Bunu ya zevki için yapar, ya da kendini bir durumdan kurtarmak için.
Sevdiği ve değer verdiği insanlara kolay kolay yalan söylemez, ama bu, yalan söylemeyeceği anlamına da gelmez.
Son olarak, narsisttir, narsistin allahıdır ama sevdiği insanların yanında bu özellikleri göstermez, sadece arada sinir etmek için yapar.
Not: işsizliğinden bu başlığa bu kadar uzun yazı girmesi koça özgü bir şey değildir, o benim kişisel özelliğimdir. *
Bana aşık olan erkeklerdir. Hepsi değil canım daha neler *

Şaka maka bana aşık olanlar hep koç borcuydu. Nedenini ben de bilmem.

imza: ikizler kadını.
Ne sallıyorsunuz lan yine.