bugün

sırf muhalefet etmek için muhalefet eden, yakışılkı, iddialı erkektir, özünde iyidir.
sivri dili yüzünden çok çeken erkektir.
koç burcu kadınını anlaması en yüksek ihtimalli erkektir. ikisi de pek bir cozutuk ancak saftırlar.
burç saçmalıklarına inanmayan erkektir.
zordur. Emirleri sevmez. playboy ruhludur.
hiçbir burç kadınına eyvallahı olmayan erkektir. yalnız kalır ama bunu takmaz çünkü kendine yeter.
akrep kadınıyla en iyi geçinen erkektir.
cidden iyi kalplidirler. 2 yüzlü olmayan tek burçtur belki.. ayarları dürüstlük konusunda aşabilir belki. doğruları duymak istemeyenlere ağır gelebilirler. yay ve aslan kadınıyla iyi anlaşır.
çoğu yakışıklı yada sempatik olur bunların bu nedenle götleri tavan yapmıştır.kızları kullanıp atma heveslisi oldukları için piçin tekidirler.
özet:koç burcu erkeği gördüğünüzde tükürüp kaçın.
Kaç çabuk kaç kaç..
cimri
zeki
kıskanç
başkasının parasını yemeyi seven tek kendini akıllı sanan erkeklerdir.
Lider karakterli ama bir o kadar zor. Özellikle kendi dediğinin hep olmasını ister
iş konusunda hırslı olduğu için sorumluluk sahibi olan, fakat aynı sorumlulukları ailesine pek göstermeyen erkek. ailesinden çok arkadaşlarına düşkündür, kadınlara düşkündür. bir kadını kafasına kestirdi mi aylarca tavlamak için uğraşır. hediyelere boğar, romantik ortamlar sunar, tavlayamadıkça delirir. elde edemediğine aşık olur. elde ettiğinin de değerini bilmez. her şey elde edene kadardır bunlarda. o hırs bitmiştir çünkü. pek haz etmem kendilerinden. ağzına sıçıp sıçıp yollayın efendim. delirsin hırsından.
babanızda sizin gibi bu burca mensupsa, asla anlaşamazsınız. iki inat, iki ego, dört boynuz. orta yolu geçici olarak bulsanız bile, hayatınızın büyük kısmını ters düşerek geçirirsiniz.
kendi doğruları tek geçerli doğrulardır. asla tartışmaktan kaçınmaz, alttan almayı bilmez. yemeğe düşkündür.*
Eglenilecek erkeklerdir . Anliktirlar.
(#12074252)
yakışıklı ise kendisine aşık olan kızların vay haline denilecek erkek tipidir.oldukça çekici bir enerjiye sahiptirler.
(#12074252)
koç kadınıyla asla yapamazlar.
tüm burçlar arasında en ballı burca sahip erkek. burçlara pek inanmam ama burcumun da özelliklerini taşıyorum amk.
(bkz: ben)
ukala erkeklerdir. zeki kadın severler ama her defasında da onu alt etmeye bayılırlar. böylece zekalarını kanıtlamış sayarlar kendilerini. mümkünse uzak durun. *
kıskançlıkta sınır tanımaz.
(bkz: pars42)