bugün

Halis muhlis orospudur. Bre amına kodum kopyayı isterken canım cicim sıra sana gelince 'kanka valla yapamadım' kankan siksin seni.
iyi yapar. lan kopya alan tipten ne bekliyorsunuz ki adam zaten alıcı. ders mers hak getire. bunun vereceği kopyadan hayır gelir mi? hayır, gelmez.
kopya veren adam neden kopya almak istesin ki sorusunun sorulması gereken tiptir.
Uyanık, dövülesi tiplerden biridir.
Karambol yemesi an meselesi, 2-3 kere sınav sırasında kafasına indirirken uyarı almıştım şerefsiz çocuk.
kopyaya karşı olan tiptir ancak kopyaya karşı olma nedeni prensipten değil göt korkusundandır. ve bu tip o kadar çalışmış olmasına rağmen sınavda önemli bir soruyu yapamamıştır. dolayısıyla boncuk boncuk terler eşliğinde hemen yanındaki elemandan kopya ister. bir sonraki sınavda ise arkadaşı kopya isteyince kafasını bile kaldırmaya tenezü etmez, duymamış numarası yapar. ıslatıp ıslatıp sopayla dövün bunları.
zekasızdır.
kopya veren ama almayan tip'le aynı kategoride yarışacak olan öğrencidir. birisi hep dalgaya maruz kalır birisi hep küfre.
(bkz: sevgili)
= o soru boş bende yapamadım asıl 4. soru ney diyen tiptir.
lisede görülen barzo tipidir . kaçmanız önemle rica olunur .
vazgeç gönül vazgeç sesini duyan yok. tam bu duruma uygun öğrencidir.
ölüme mahkum edilmesi gereken tiptir.
bununla sigara isteyen ama vermeyen tip kardeştir. en güzel çağlarımda paylaşmaktan nefret ettirdiniz ulan.*
ağzına çivili tahtayla vurulası tiptir.
sınav boyunca kopya namına yardırır. 90 alacaksa bile 1 soru daha çekeyim de 100 olsun derken, arkadarşına zırnık koklatmaz. bencildir, geldiği yeri unutandır.
azalarak bitmesi gerekmektedir.
güncel Önemli Başlıklar