etli ekmek ve kıymalı pide arasındaki farkı anlatırken ruhunu teslim eden arkadaştır. bu kadar büyütülmemesi söylenir ama olamazdır. bir etli ekmek trollü olmuştur bir nevi.*
yan odamda ikamet eden iki adet arkadaştır. arkadaştan öte, dostturlar. kendilerini iyi tanımışım. değil mi len gardaşlar ?
mümkünse allah'a yakın bana uzak olsun.
oksimoron örneğidir. konyalıdan arkadaş mı olur ?
Benim üniversiteden var bir Konyalı. Müslüman ama akpli yobaz değil. Hatta hatırlıyorum bir ara yanı başımda çocuk laikliği savunmuştu.
Nufüsen konyaya bağlı arkadaştır.
Cinsiyet farketmeksizin birbirlerine 'gardaş' hitabı ile seslenen ve malesef Türkiye Cumhuriyetine bağlı bir vilayet.
sanırsam şimdiye dek karşılaştığım insan türlerinden kendimce bir genelleme yapabilirim. adı üstünde genelleme, %100'ünü kastetmiyorum elbette. bu arkadaşlardan erkek olanlarında böyle bir hanzoluk, tabiri caizse bir nebze ayılık vardı. bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama moron tarafları hiç de hafif basmıyordu. ama güvenilir de insanlardı. kız olanlara gelirsek, havasından mıdır suyundan mıdır bilmiyorum ama bu konyalı kız arkadaşlarda içten içe çoğu zaman gizli ancak bir süre sonra oldukça yavaşça su yüzeyine çıkan bir muhafazakarlık vardı. her ne kadar okusalar da araştırsalar da illa ki bir muhafazakarlık kokusu alıyordum konuşmalarından. ne yazık ki bu muhafazakar bakış açısı onların beynini ve düşünce yapısını oldukça olumsuz etkiliyordu..
genel de şöyle olur ;

- halg açgen balo neyin yapıyorduuu

- zavaronayı neden aldııııııı

deyip anırıp gezer

la olm o 500 milyon dolarlık uçak ne iş deyince de ?

delirir

ne yaaaağniiii gosgocaaaa reyiz otoboza mi bineceğidiiiiiiii

oysa reyizin makama kayıtlı 11 uçak daha varken

12 cisiyle seriyi tamamladı.

bu modellerden karadenizde de çok bulunur.

http://www.youtube.com/watch?v=uoCRC6HeVuU