bugün

hehe.
trollüyor sandınız de mi? yanıldınız.

--spoiler--
Konya'nın Ereğli ilçesinde dün saat 21.40 sıralarında Barbaros Mahallesi Karaman yolu kenarında koyun otlatan 46 yaşındaki çoban Fahrettin Çay'ın yanına yaklaşın 2 kadın, cinsel ilişki teklif edip, sarılarak cebindeki 3 bin 850 lira para ile 23 bin 850 liralık çeki alıp kaçtı.
--spoiler--

http://www.sondakika.com/...ttikleri-cobanin-8553039/
Adam da celik kasa gibi geziyormus patlatmislar.
bazen çoban olmak isterken malından varlığından olursun. çok zor durumda kalmış çoban yalnız, belli.
(bkz: dağdaki çobanla benim seksim bir mi)

çoban bile teklif alıyor. evet.
Dayı naptın ya.Adamın eli ayağı şaşırmıştır.
---spoiler---
CiNSEL iLiŞKi TEKLiF EDiP SARILDILAR

3 çocuk babası Fahrettin Çay, koyun otlattığı sırada yanına gelen 2 kadın, Çay ile sohbet etmeye başladı. Çay'a, cinsel ilişki teklif edip, sarılıp, tişörtünün cebindeki 3 bin 850 lira para ile 23 bin 850 liralık çeki aldı.

REDDEDiLiNCE PARA VE ÇEKi ALIP KAÇTILAR

Çay'ın ilişki teklifini geri çevirmesi üzerine kadınlar hızla uzaklaştı. Kısa bir süre cebindeki para ve çekin olmadığını fark eden Çay da polise haber verdi.

---spoiler---

teklifi geri çevirmişmiş yedik mi? sarıldı diyor kaç yaşında adamsın kadınların sarılmasına nasıl engel olamıyorsun?
çoban görürseniz sarılın. zengin olabilirsiniz. hemde sikilmeden.
Koyunları kurtarabilmiş mi?

Çük büyük bir zaaf. Üzerinde o kadar paranın ne işi var mk. Sarılasım geldi.
bir an gerçekten iki kadının yok yere gelip çoban abimize seks teklif ettiğini düşündüm. ama şu cümleden sonra türkiye gerçeğine geri döndüm.

--spoiler--
sarılarak cebindeki 3 bin 850 lira para ile 23 bin 850 liralık çeki alıp kaçtı.
--spoiler--
ya karıları buldu davet etti iyice güzel bi sikişti bi de hava attı orospulara o parayla sonra o arada parayı çaldırdı,
ya da nakit para ile çeki cebe atmak için soyuldum ayağına yatıyor.

klasik konyalı işte amk ahlak sıfır.

yer miyiz ulan biz.

aklınızda bulunsun her çoban üstünde 3-4 bin nakit ve minimum 25 bin liralık değerli evrakla ile gezer iyi soygun hedefidir, evet.
aga ne ilişkiyi reddetmesi, standart bi konyalıya 'karı var sana verecek' de çocuğunu yatırıp keser. gökten inen koyunu da satar o parayla da ankara'ya pavyona gider.
sen değil de bence çoban bizin trolllüyor.
Konyada kizlar kendileri teklif ediyormus.
çoban der acırsın, adamın cebinde nakit 3.800 lira, bir de çek olarak 23 bini var.
bu nasıl absürd bir durum anlam vermek çok güç lan.
Çoban üzülmesin zaten o çek karşılıksız çıkacaktı.
Çobanın cebinde gezen 23000 lik çek zaten tokatçı çekidir.
Piyasada bu çekleri 4-5000 tl ye satın alabilirsiniz.

Yazık ya.
Adam zaten muhtemelen tokada gelmiş.
Yani o çeki buna verenler çobanı bir güzel yıkamış. Üzerine bir de nakiti kaptırması iyi olmamış.

Bir de anlamadığım şu var.
Çobana Cinsel seks teklifini kadınlar mı yapmış yoksa teklifi çoban mi yapmış.

Gerçi sikilmis götün davası olmaz. Çoban her türlü yaraklara gelmiş işte.
Bir dönem Konya’ya göç akını olmuştu.
teklifin koyunlardan gelmediği kesin de, kimden geldiği belli değil.