bugün

Öehm. Evet. Benim,

tam tamına 2014 den beri bir ilişkim yok. 5 sene mi olmuş? Eh evet. Mutlu muyum? Gayet. Şu sıralar kendimi kurtarma çabası içindeyim.

Kız arkadaş, sevgili, nişanlı, düğün müğün derdine düşemem. Bir an önce kendime başka bir ülke bulmam gerek, önce bir kendimi kurtarayım, kız işi sonra.
bakıştığı kız Vardır.
Bu Aralar ben .d
Sözlük yazarları olarak bizlerizdir. Olsaydı burda olmazdık vesselam.
sözlüğü ergenler sarmış.
Beceriksiz olabilir.
sözlük erkeğidir. zira kız diye konuştuklarınız hep erkektir.
Uzun bir süre oldu . Bu konuda arayışa girmeyi sevmiyorum . Ara sıra denk gelirse konuşuluyor ama o da çok sürmüyor . Nedendir bilinmez devam ettirmek istemiyorum . Bir süre sonra muhabbet bayıyor vs mutlaka bir şey oluyor . Onun üstüne etrafta çok flörtöz takılan var ve bunu yapmayı bir b*k sanıyorlar . Flört etmek güzel ama sayısı kalitenizi belirlemiyor . insanı iyice hayattan soğutuyorsunuz.
Mühendis olabilir.
kendisine bir süre ayıran erkektir. belki özgüvensiz ve hazırlıksız hissediyordur kendisini.

gerçekten özgüveni kaybı yaşayıp bir süredir herhangi bir kızla flört, konuşma gibi bir duruma girmedim. zamanı gelecek.
hiç bi zaman piskoloji bozulmamış, kafa olarak sağlıklı erkektir, sadece kendisine değer veriyordur. er yada geç karşısına güzel bir insan çıkacağını biliyordur.
70'li yıllarda flört için "konuştuğum kız" ifadesi kullanılırdı. başlıkta kast edileni, flört ettiği kimse olmayan erkek ise, ben de o grubun içindeyim...hiç sevmem flört etmeyi...
8 aydır içinde bulunduğum klasman. kendimi kariyer hedeflerime adadım, başkası için pek vaktim olmuyor. bazen gerçekten birine ihtiyaç duyuyor insan fakat değecek insanı bulmak çok zahmetli, imkansıza yakın. kısacası vakit kaybı.
Kendimi +1 olarak eklediğim başlıktır. Neden mi yok çünkü yoğun bi programım var ve herhangi bir kıza ayırıcak vaktim yok. Ayrıca kendimi zorlayıp belki zaman ayırsam ona değicek kızı da bulamıyorum.
işine gücüne konsantre olmuş erkektir. beğeneceği bir kız olması için, ortamı oluşmamış olabilir. birinci saydığım sebepten sonra, annesine, helal süt emmiş bir kız seç, senin beğenmene kefilim anacığım demiş olabilir. ya da belki de şu; nefes alsa yeter taktiği ile, kanka ayağına kıza, sinsi sinsi yürümek gibi bir şey masumluğundan aklına gelmiyordur. sonuncusu biraz ütopya oldu ama neyse. swh.
Benimdir.

Ha konusmamam bana bi fayda getirmedi... Konuşsaydim da getirmezdi.
Neden sasiriliyor anlamadım. Illa birileri ile konuşmak mi gerek.
Kafaya uymuyordur. Boşa niye zaman harcasin . Yani bir kızla konusmayinca yaşanmıyor mu.

Herkes amsalak mi.
kızlara olan güveni sarsılmıştır veya ciddi düşündüğü için öyle her kızı tavlama konuşma çabasına girmez. benim sebeplerim bunlar.
Yoktur.

Yedek listesi boşalmış olan olabilir ama.
Konuştuğu kız olmayan erkekler için konuştuğu kız olmaya geldim efendim.
Rol kesiyordur.