bugün

Çenesiyle ve konuşma azmiyle gözleri yaşartan, illa konuşacağım diyen insan eylemidir.

Konuşacak birini bulamadıysan sus aq neyin ısrarı bu ahah.
insanın ileride ‘ne halt ettim ben’ dememesinin ön koşulu.
konuşcak birini bulabilsem de canım kendimle ettiğim sohbet ayrıdır. konu konuyu açar güzel sohbet ederiz. teşekkürler kendim.
Yavaştan delirdigim göstergesi olan hareket sanırım. Kendimle konuşup dertlesmeye başladım. Tabi çevrem de kimseler olmayınca vakit geçirip kafa dağıtacağım böyle vakalar yasamam gayet normal.
Konuşulabilecek düzeyde biri olmayınca da başvurulacak bir seçenektir. Sizi kendinizden başka kimse anlamıyorsa dertlerinizi kendinize anlatın iyi gelir.
Kendisi ile konuşmayan yoktur. Bir olayı anlatırken bile "sonra dedim ki kendime..." Cümlesini kurar, insan. idrak olayının getirisidir muhtemelen.
Çaresiz, yıkık insan eylemidir. Aslında bazen konuşacak birileri olsa da kendime bu eziyeti yaptığım oluyor. Biri bana bir şey anlatıyorken bile kendi kendime konuşup tartışabiliyorum. Belki de kimseyle kendimle konuştuğum kadar sert ve kırıcı konuşmadığımdan içimde bastırdığım, gün yüzüne çıkarmaktan korktuğum kötü beni bu şekilde tatmin edip iyi kalabiliyorumdur bilemiyorum.
Sesli konuşuyor yada sessiz düşünüp uzuvları tuhaf şekilde oynuyorsa birkaç tahtanın kırık veya eksik olduğuna işarettir. kisinin tedaviye ihtiyacı vardır.
Yalnız ve depresif insanın özellikle geceleri nükseden problemi.