bugün

çıtlı çıtlı badi giymesi gereken kızdır.
Abazanlara bayram yaşatacak kızdır.
çatalı çıtçıtlı ile kapatmaz ise konser izleyicilerini ikiye bölebilecek kızdır.
isviçreli bilim adamlarının bile hala çözemediği hareketler yapıyor. bakıyorsunuz ayakları yere basarken gayet normal duruyor, efendi gibi dinliyor şarkıları ama omuzlarda olduğu anda bir o yana bir bu yana yatan şaşkına dönüşüyor. garip gerçekten. ayrıca taşıyan erkek hiç acımıyor mu kendisine merak ediyorum? bu hadiseye kilo sınırlaması getirilmeli bence. evet, zannedersem tek eksiğimiz de buydu.
klasik bacak omuza pozisyonu sağlayan kızdır. anın tadını çıkarsındır.
konserlerde sanatçıyı daha rahat görmek isteyen kızların yaptığı harekettir. ama her zaman bu hadise başarıyla sonuçlanmaz.
sene 2012 yer: bir üniversitenin bahar şenliği
kızımız gayet masumane bir şekilde erkek arkadaşına sahneyi göremediğini söyler ve omzuna almasını ister. erkek de tabi hayatım diyerek davranır fakat 3 saniye sonra erkeğin ağzından inlemeyle karışık çıkan "Kaç kilo oldun lan sen?" cümlesi benim de dahil olduğum çevredeki insanları gülme krizine sokup, hışımla oradan ayrılan kızımızı utanca boğmuştur ve muhtemelen bir ilişkiye de son noktayı koyan cümle olmuştur. Yani uzun lafın kısası kendinizi bilmeden böyle şeyler talep etmeyin efendim yoksa zor durumlar yaşanabilir*
erkeğin değil kızın omzuna çıkması gerkendir. efenim hiç edep kalmadı yahu. *
osurmaması ıcın dua edılen kızdır.
ciktiklari yerden Taaarkaaaannn diye bagirip sahneye el kol hareketi cekerek ilgi gormek isteyen kizdir.

genel olarak elimdeki su sisesini firlatarak etkisiz hale getirmeye calisirim.

yanimdakilerin durumuna gore hay dassagini yiyeyim dercesine bakip tebrik edenler de oluyor. napiyon la hanzo dercesine bakanlarda bulasan olmadi yalniz.
genellikle serdar ortaç konserlerinde görülen kız tipidir.
zayıftır.
Erkeginin omzu cikan kizdan daha sanslidir.
çok küfür ve üzerine sidik dolu olan su şişelerini vucudunun farklı yerlerine yiyen kızdır.

(bkz: arkalarda konseri izleyenler rahatsız)
çok özendiğim kız tipidir. fakat sevgilinin omzuna çıkıp şarkıcıyı izlemek nasip olmamıştır hiç. ben hep zürafa boylu erkeklerin arkasında kalmışımdır ne yazıkki.
kızı tanımıyor isen, omuzdan indirmeden ordan uzaklaştırabileceğin tiptir.
eğer çift konsere yalnız gitmişlerse (yani sırf ikisiyse), alttan gelecek temaslara, ellemelere asla birşey yapamazlar. yani erkek koruyamaz kız arkadaşını.*
büyük ihtimalle minyon diye tabir edebileceğimiz vücut tipindeki kızdır. erkek de muhtemelen sevgilisidir.
ufak tefektir.
Birde omuzda sigara icmeleri olmasa tahammul edilebilecek kizdir.
Görünce uyuz oluyorum ve hep bi "ya osurursa" gibi saçma bi düşünce sarar görünce.
üzerimize düşme ihtimalinden dolayı korku yaratır. arkasındakileri düşünmeyen, tüm küfürleri hakeden kız, kızlarımız...
memelerini açmasa ölecek hastalığı vardır.
daha iyi görmek istiyorsa bir yarım saat önce gelip önlere geçmesini ve kimseye rahatsızlık vermemesini önereceğim kızdır.
omuzlarda dolaşmayı sever. evet.
erkekten üstün olduğunu tüm konserdekilere ilan edebilen yürekli kızdır.