bugün

Konserden sonra pompaya kurban edilecek kizdir.
Ne var yani teoman konserinde boyum kısa sahneyi göremiyorum diye babamın omzuna çıktıysam, abartmayın her şeyi.s.s
bu gün omuza çıkan, yarın...
Sahneyi göremeyen kızdır.
Meme de açıyorsa dadından yenmez. Evet.
konserde omuza çıkan tövbe tövbe. evet.
ahlaktan bahseder. evet.
kendisi uzun, omuzlayan erkek kısa ise insanların göz zevkini bozan kızdır.

şöyle ki; ayakta seyreden normal bir konserde erkek dediğin sevdiğinin götünü de kollamak maksatlı arkasında durur, ona sarılır minik minik öper yer geldi mi dansına eşlik eder korur kollar onu. fakat abla uzun olduğu zaman bunlar ne yapacağını şaşırıyor. valla bak. erkek arkada dursa bir bok göremiyor zaten komik görünüyor, kız arkada dursa zaten abesle iştigal direk, nasıl bir çirkin nasıl ataerkil bünyeye aykırı bir manzara.. yan yana takılsalar desen e yerimiz dar. böyle saçma sapan yandan sarılmalar, bir rahatsızlıklar bir kımıl kımıl elini kolunu nereye koyacağını bilememeler.

evet çok önemli bir noktaya parmak bastım ve evet çok mutluyum.
patlaktır. konserden sonra eve giderek sevişecektir. ve genelde bu kızlar ya ortam orospusu olur yada şımartılmış kızlardır.
konseri en iyi yerden izler.
hemen arkasındaki erkeğin sahneyi görememesi ile kızdıran ancak yeni manzaranın daha güzel olması ile heyecanlandran durum.
gayet güzel davranıştır bu durumu kötüleyen erkek yazarlar ağacın meyvesini yemek istiyorsa ağaca baksınlar efendim.
Kasinana kizdir. Surtunmesi gelmistir.
(bkz: wowowo haram)
(bkz: edep ya hu)
rock'n coke konserleri sırasında banada teklif eden kızdır.
bak bak neymiş boyum uzunmuş rahat izlicekmiş biz anlamadık sanki benimle beraber olmak istediğini biraz açık ol kızım sevişebilirmiyim de bende olmaz derim olur biter yani nedir bu oyunlar.
bir ergen tarafından eleştirilen kızdır. özgürdür.
Gezeriz. Size ne . Evet.
elin erkeklerinin omuzlarında gezer. evet.
terazi, ikizler ya da kova burcu olabilir. Havada uçmayı severler.
erkekten üstün olduğunu tüm konserdekilere ilan edebilen yürekli kızdır.
omuzlarda dolaşmayı sever. evet.
daha iyi görmek istiyorsa bir yarım saat önce gelip önlere geçmesini ve kimseye rahatsızlık vermemesini önereceğim kızdır.
memelerini açmasa ölecek hastalığı vardır.
üzerimize düşme ihtimalinden dolayı korku yaratır. arkasındakileri düşünmeyen, tüm küfürleri hakeden kız, kızlarımız...
Görünce uyuz oluyorum ve hep bi "ya osurursa" gibi saçma bi düşünce sarar görünce.
güncel Önemli Başlıklar