bugün

(bkz: çok kötü)
Bir çok güzel hareketler bunlar değildir ama oldukça komiktir.
sevimli program. o adını unuttuğum müzikle abidik gubidik hareket yapanlardan çok çok iyi.

edit:recep ivediğe gülmüyorum.
Kadrosu sağlam programdır. Ancak juride gülse ve ganinin haluk'un 7 verdiği birine kalkıp 8 vermesi insana halukun olduğu yerde size laf mı düşer dedirtiyor. Hayır insan biraz utanır. Neyse bunun dışında güzel kız ve yakışıklı oğlan kategorisini dolduramamışlar bu yüzden ünlü çıkarmayacak yarışmadır.
Güldür güldür 2 vakası.
güldür güldür show dan 1 milyon kat komiktir. en azından farkı var.
Jürileri Haluk Bilginer, Gani Müjde, Gülse Birsel, yapımcısı Acun Ilıcalı olan bir yarışma programıdır.
Hiç komik değildir.seyrettim. ayrıca Gülse birselin jüri olması da tuba büyüstünün altınportakal da juri olması kadar şaşırtıcıdır.
komedi olmadığı kesindir. evet.
Az önce yaklaşık 5 dakika maruz kaldığım Program. Sonra bağır çağır değiştirttim kanalı.
Hayatımda bu kadar rezil bir Program görmedim. Bu adamlara verilen paralar bir de milli servetimizden gidiyor amk.
Sürekli yüksek sesle espri yapılmaya çalışılan bir komedi programı daha. Yabancılar ne güzel bağırıp cagirmadan komedi yapıyorlar bizde niye böyle?
Acun'un 3 adam ve survivor dışında yaptığı, tecrübeli oyunculardan oluşan programdır. Özellikle Ünal Yeter ve Murat Akkoyunlu için izlediğim programdır.
komiklik dışında her şeyi bulabileceğiniz program.
jurinin bol bol guluyomus gibi yaptigi program. bak biz guluyoruz komik bulmuyorsaniz sizde sorun var dermis gibiler.
Kesinlikle komik olamayan komedi programı.
Jurisinin ve senaryosunun zayıf olduğu sırf 2 3 tane güzel oyuncu için izlenen program.
güldür güldür kadar feci.
Tv8 de bir program. Bi program ancak bu kadar kötü olabilirdi.
Yunus Karaca'nın jüri koltuğuna oturması gereken program. Yunus karaca gibi bir dehayı böyle nezih programlarda görememek bizi üzüyor.
orta asya şivesini her skeçte kulanan ve çok güzel hareketler bunları aratan güldürmeyen komedi proğramıdır.
Adında komedi geçip asla komik olmayan program.
ismininde komedi geçiyor diye sakın aldanmayin çünkü hic komik değildir.
(bkz: vırahğğğgh)
Genelde bu kısımların komik olduğu bir program.
gülmek için kendimi sıktığım tek program.
izlenilebilirligi olmayan ve maalesef ki guldurmeyen komedi programi. yine de sadece haluk bilginer hatrina elestirmeden gecistirilebilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar