bugün

komik olmayan komedi programı.
zap yaparken maalesef karşılaşıp bende ekrana kaya fırtlatma isteği uyandıran program.komedi altında böyle büyük bir işkence nasıl olur? bu programı cidden gülmek için oturup seyreden varmıdır? var ise bu kişiler ne tür psikolojik hezeyanlar içindedir çok merak ediyorum.altan erkekli gibi saygıdeğer ve usta bir oyuncu ile rasim öztekin gibi (hele de goradan sonra) güldürme kabiliyeti kanıtlanmış bir oyuncu nasıl olur da bu insanlık zulmüne ortak olur bilemiyorum.
esas fikir:sağlıklı nesiller adına izlemeyelim çocuklarımıza izlettirmeyelim.
boktan esprilerle acaba oyunculuk yeteneklerini mi ön plana çıkarmak istiyorlar dediğim usta oyuncuların olduğu boktan program.
yerine bez bebek yayınlansa daha hayırlı olur. çocuklar nasiplenir en azından.
Müfit can Saçıntı'nın da içinde bulunduğu * Yapım.
olacak o kadar'ın özentisi başarısız bir klon program. nedense hiç güldürmüyor, komediyle alakası yok ...
berbat ötesi bir taklit programdır. yaratıcılıktan eser yok ...
rasim öztekin'e sorulan bir neden dizilerde oynamıyorsunuz sorusuna, türkiye'de yayınlanan diziler çok kalitesiz vs. gibi bir cevap vermişti. kaliteli bir organizasyon olursa içinde bulunurum demişti, izlediğim bir programda...

rasim öztekin'e göre kaliteli bir yapımdır bu öyleyse...
"bu kadar iyi oyuncudan bu kadar kötü bir yapım nasıl çıkar?" diye düşünmemi sağlayan, "Türk" kısmı doğru ama "komedi" kısmı uzun süre tartışılır televizyon hedesi..
ne zaman gecenin üçünde tvde korku filmi arasam löp diye karşıma çıkan yapımsı.altıma ettirmese de tüylerimi diken diken yapmaya yeten yapımsı ayriyetten.
BBG evinden çıkan kuntiklerin yapmaya çalıştığı saçma sapan programdan sonra gördüğüm en azılı program.
altan erkekli'nin cepten yediği programdır. az önce izledim fox tv'de. "böylesi kötü bir yapım nasıl ortaya çıkabilir " diye düşünürken, yönetmenin hamdi alkan olduğunu gördüm ve sebebini öğrendim.
fıkralarla türkiye kadar güzel bir komedi programı.
oyuncu kısırlığı nedeniyle yapılmak istenilenlerin yapılamadığı programdır.

rasim usta, altan usta amenna da, 2 kişiyle, 3 kişiyle koca program dönmüyor maalesef.
altan erkekli'nin nasıl böyle bir yapımda oynadığı bu program hakkında merak edilen tek şeydir.
(bkz: psikolojim bozuldu yemin ediyorum)
arka plandaki gülme efektlerinin haneler deki ile aynı olduğunu farkettiğim program, ilginç...bi herif var hıhahahayttt diye ordan tespit ettim. yamuluyor olabilirim.
kuvvetle muhtemeldirki programın isim babası ''türk'' sözcüğünü kelimeye yahut cümleye olumsuz anlam katan bir ek zannetmektedir.
güldürmeyi başarabilen nadir programlardan biriydi. artık yayınlanmıyor ne yazık ki. skeçlerinde topluma mizahla karışık bir mesaj veriyordu.
güncel Önemli Başlıklar