bugün

gözümün seyirmesine yol açan mevzudur. yok kılları alan değil alana tepki gösterenler gözümde canlandı beyin damarlarım attı pıt pıt. otobüse falan binmeyin lan siz özellikle yaz aylarında..
lütfen alanları değil almayanları konuşalım, almayınca daha mı erkek olduğunuzu düşünüyorsunuz yazık
Temizliğe de ibnelik diyorsanız, orangutan gibi yaşamaya devam ediniz.
ibne değildir. Almadan havuza, plaja gelmeyin, yazın otobüse binmeyin ve kısa kollu giyinip kollarınızı kaldırmayın Allah'ın hödükleri.
Abi saçmalamayın!!
geçenlerde metrodayım böyle tıklım tıkış, adamın teki almamış artık bilmem kaç cm olmuş. Hoş değil yaa valla alın siz yine de.
kokmak istemeyen, saygılı, erkek gibi erkektir, ibne değildir.
Köpekler kesmez o kılları , biz ibneler hep keseriz.
ibne değil temiz.
almayan ibnedir.
Allah bilir Etek altı da alıyordur hayvan (!)
amazon gibi olmasından iyidir, amk pislikleri.. almayan arkadaşlara söylüyorum papatya açmış olum koltuk altınızda. çok zor birşey değil, bir jilet bir kayganlaştırıcı köpük almak hele bide temizlik imandan gelir deyipte kendi ile çelişen ayaklı norotoksinler var ki en tehlikelileri.. toplum içerisinde gezip insanları oxitlemeyin lütfen kendi pisliğiniz de ölünüz..
Leş gibi ter kokmadan kadınların dikkatini çekebilen erkektir.
Koltukaltı kılı kesmemek bizim gibi sıcak iklim ülkelerinde sağlık sorunlarına da yol açar. Nefes alamayan ter bezleri şişer, iltihaplanır ve köpek memesi denen çok acı veren rahatsızlık meydana gelir. Antibiyotiklerle başa çıkamazsanız, o şişen bezleri yararak içindeki iltihabı akıtmak zorunda kalırlar ve çığlıklarınız şehir dışından duyulur. Egzama, mantar gibi deri rahatsızlıklarına girmiyorum bile,

Gerçekten koltukaltı kılını savunan salak var mı? Üstteki entryleri okumadım trollük olduğunu varsayıyorum.
yazın havuza koltuk altı kılları ile göğsünü kabarta kabarta giren erkekten kat kat adamdır.
soğan sarımsak kokan sürüngenlere dert olmuş erkektir. gerçi siz almamaya devam edin ki yanınıza bir dişinin yaklaşıp çoğalma ihtimaliniz olmasın. doğal seçilime yenik düşün ki ileriki nesiller burunlarını tıkamak zorunda kalmasın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar