bugün

ev temizliğine dikkat etmeyen kızdır, ayıp lan.insan elektrikli süpürgeyi arada çalıştırır.
bide bunlar temizlikten bahsedince mangalda kül bırakmazlar. hay amına koduklarım.
o halde denize - havuza gitmemesi gereken kızdır.
tez yakıla.
mide bulandırıcıdır.

kadınlar mutlaka bakımlı olmalıdır, bakımsız kadın, kadınlık özelliğini yitirir.
kolsuz t-shirt giyiyorsa toplumsal tehlikedir. *
kokmaya mahkumdurlar.
(bkz: yünsa taftink)
en az koltuk altı pis ve kıllı erkek kadar tiksindiricidir.
ama yüzüne baksanız 3 kilo allık, 2 kilo ruj, 1 kilo rimel vardır.
makyaj yaptım diye kendini bakımlı zanneder.
yağlı saçlarını düzleştirince de pisliğin fark edilmediğini düşünür bu kızlar.
lakin makyaj yapmış, saç düzleştirmiş diye yurdum abazan erkekleri bunların peşinden koşar.
götlerini kaldırır.
bu leş kızlar kendilerini bir şey zanneder.
iki taraf da suçludur hakim amca.
Sadece tiksindiricidir. Gençlik zamanlarında garsonluk yapıyorum. Fransız bir aile geldi. Sarışın benim yaşlarımda harika bir kız var ailede. Ailede tek ingilizce bilen o. Neyse ne alırsınız ülkemizi nasıl buldunuz falan derken güzel muhabbet dönüyor. Allahım o an. kollarını kaldırdığı ve koltuk altındaki ormanı ifşa ettiği o an. Aman allahım. Şimdi bile bir kötü oldum. -şu an 5 parmaktan 10 parmağa geçtim klavyede- cinsellikten soğudum. Tamam hafif kıllı olabilir ama bu kadar da olmaz birader.
büyük ihtimalle bıyıklı kızdır.
(bkz: iğrenç)
bir keresinde gayet hoş, güzel, temiz bir kızı bu halde görmüştüm. sıfır kol bir şey giymişti. koltuk altı kıllarını gördüm. hiç abartmıyorum içimden "ananı sikeyim bu ne lan!?!?!" diye bağırmıştım ama tabii çaktırmamıştım. çok şaşırmıştım. o gün, ebediyen sadece arkadaşım olarak kalmak zorunda kaldı.
(bkz: ter kokan türk kızının brad pitt hayali) başlığını görür görmez bir gün tuşuna bastığımda karşıma çıkan başlıktır.
iğrenç be.
mide bulandıran kızdır. utanmadan bir de sıfır kollu giyerek kendine erkeksi görünüm kazandırmaya çalışmış ama tiksindirmekten başka bir şey yapamamış kızdır. *
koltuk altı kıllı ise terleyince çok pis kokacaktır, pis olma sebebi budur, ancak bıyıklarını almıyor diye bir kızı da pis olarak değerlendirmemek lazım.
hayatımda böyle pislik bir şey daha görmedim amk iğrenç ya mide bulandırır.
millet karıyı, kızı bulmuşta, koltuk altı kılsızını arıyor.
Görseldeki kadının feminist olma ihtimali %99.

iğrenctir.