bugün

içenler genelde rakıya benzetir. içen bir kaç kişinin kör olduğu söylendiğinde "bilmiyorsan içmeyeceksin" gibi cümlelerle karşılaşılabilir.
tadi kotu baya, once onu soyleyeyim. ayrica bir kac kere icmekle kor falan olmazsiniz.
kör eder, etmese öldürür, öldürmese süründürür. içme arkadaş kolonya nedir ya
(bkz: götünden solumak)...
ayrıca fazla tüketilirse mide kanamasına yol açar.
Mide fesatı geçirmenize sebebiyet verebilir.
Susuz içiyosa ayyaştır.
alkol bağımlısı olan insanların alkol temin edecek parası olmadığında gerçekleştirdikleri eylem.
yanına kesme şeker falan atın iyi gidiyo, öteki türlü yakar çok.
tehlikeli bir eylemdir. insanı sarhoş etmesinin yanında ciddi şekilde mide ve barsak sorunlarına neden olabilecek bir sıvıyı tüketmektir.
kör eder. hep öyle derlerdi. bilemedim.
kör ettiği söylenen, az önce yanlışlıkla yaptığım şey.
gözlerim 5 numara, daha ne kadar kör olabilirler bilmiyorum.
şaka maka, az da içmedim yani, bildiğin içtim. neredeyse bir bardak.
fakir eylemidir. içmek yerine yudum yudum ağza alınıp bekletilerek tükürülürse daha çok etkisini gösterecek olan kolonyayı heba etmektir. * * *
alkolik dayımın gecmiste issiz iken sik sik yaptigi eylemdir. valla simdilik ne kör oldu ne başka bisey ama bakalim uzun vadede ne olur. bir sey olursa editlerim beyler.
Fakir eroini.
küçükken denenen bir daha asla denenmemesi gereken bir eylemdir.
berbattır. çocukken babamın traş kolonyasını sürmeyi pek severdim. yine rahatın deli gibi battığı günün birinde, almışım elime kolonyayı, uzanmışım koltuğa sürüyom sağıma soluma.* nası becerdiysem devirdim kodumun kolonyasını, tam da ağzıma denk geldi içtim bi güzel. nalları dikicem sanmıştım geçmemişti bütün gün boğazımın yanması. ulan hatırlayınca bile tiksinti geldi berbat bişeydi ya.
Çay varkene ne geregi var la kolonyanın alkol bulamadınızda kolonyamı iciyonuz çok ıyıp dedigim durum.
Kör edici eylwm.
içmeyin dökün ateşe verin çok zevkli.
kör etmez. ayrıca insanlar keyiflerinden kolonya içmiyorlar herhalde. herkes bunu içeceğinize viski, kanyak için yazmış. hadi ya? ulan bu öneri o adamların aklına nasıl gelmedi hakket? parası olsa viski içer parası yok kolonya içiyor.
içmek kadar ayyaş değilimde koklamayı çok severim. harbi severim. evdekiler tarafından '' lan kör olacan kööör'' söylemleri olsada bir güzel geliyor mübarekin kokusu.
denemeden konuşmak ne güzelmiş ya * ben sendeki ağzımı ekşiten tadı sevdim kolonyam
Yarım bardak suyla konsantre şekilde içip uyuyan babaanneler vardır.
Abi bi adam işlettiğim matketten nerdeyse 4 5 aydır düzenli 250 ml kolonya alıyo.
Günlük yada 2 günde bir ama şaşmıyo yani, şimdi komşusu almaya başladı adama sordum içiyomuş.
Adam hala ayakta ve yürüyo.
Ulan sahte rakı içip ölenler bu adamı örnek alsın, adam tıp litaratürüne girer.
Nasıl bi karaciğer varsa adamda hala hayatta.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar