bugün

Kusura bakmasın ama çok yanilan kizdir. Reel dışında gorunmedigini Sandığı biyigi ve ölü balık kokulu vajisini başka yerlerde kıymete bindirmelidir.
Çok menem bir kızdır.

Ne ara kokladınız amk nasıl işler dönüyor bu sözlükte.
Burada gelip atarlanmasi kokunun azalmasına neden olmayacaktır.
bu basligi birisi bana allah rizasi icin türkce'ye tercüme eder mi. neyce yazisiyorsunuz, pardon bir ben mi salagim.
kokulu vajinası kalındı diye anlıyorum, yani kuku yerine penis görmüş şokda olan dünyalı zannettim.

(bkz: yaran başlıklar)

Edit: thank you very much "YASUSBi"
Telefon ve pc ekranı arkasından milletin vajinasının kokusunu nasıl aldığına anlam veremediğim kişi beyanı.

Ne keskin bi burunmuş o öyle.
doğru sanan kızdır.

bu kadın değil miydi lan? ne ara cinsiyet değiştirdi, bu arada sağlam trolluyor.
çok kızmış seri eksilemistir.
Cilek kokulu ise olabilir.

(bkz: iğrenç başlıklar)
girdiği ortamdaki bütün abazanların ona bakması sonucu aldığı havayla sözlüğe giren kızdır.
sanmıyordur, doğrudur.

pipilerinizi başka yere sürün naş.
Hahaha hey allahım yine bir sözlük kızı bir sözlük abazanına yüz vermemiş o da koşmuş tam da karakterinin aynası olarak başlık sıçmış amdan götten dem vurarak,,

Arkadaşlar kimse size yüz vermek, size caps atmak, size telefon numarasını vermek zorunda değil selam verdi, nezaketen iki sohbet etti diye, zaten karakteriniz de ortada, muhtemelen yapıştın fukara sümüğü gibi, baktın olmuyor kızın hiç meyledesi yok hemen çirkinleşin hemen hakaret hemen saygısızlık,

Buradan ardahana yol olursunuz canım, yazık size.
"başlığı vajinası mis kokulular basmış mk." dedirtir.

(bkz: am tiryakileri) biraz sakin olun lan.
kotu bisey yazan herkese eksi vermistir kesin bu karakter meselesi arkadaslar bosverin.
Kalınmak ne ola ki ? dedirtir.
(bkz: kalınmak)
(bkz: beyinler error)
Beyni kit yazarların durumunu idrak edemediği kizdir.
gene kim yüz vermedi bunlara acaba dedirten başlıktır. ölümüne asıldığınız kız doğal olarak ters yapınca başlık açıp gömmeye çalışıyosunuz anca. koklayamadığından herhal :/
Aga hepimizin o bölgesi zaman zaman kokuyor. Oralardan gül suyu dökülmüyor nihayetinde. Ama benim pipim privacy for man kokuyo gızlar :DD:D:D::D:D
kokulu vajinasıyla seri eksileme akımı başlatmış kızdır. hayırlara vesile olsun inşallah.
Vajina kokusu dediğin nedir ki gülüm bir su bir sabuna bakar, sen kendi haline yan.
Murdar kızıdır,

Canım hamama gider iki kese attırır en kötüsü, lakin sizin minnak pipileri naapacağız hiç bilemiyorum... Çekince de uzamıyor ki meret.