bugün

bir gün her akp'linin başına gelecek şey.
bakınız sahibi "benim özel kalem müdürüm değildi" demiş ve sahipsiz itler gibi kapının önüne koymuş kokainmanı.

görsel
akp'li vekilin büro personelinin bile 3 tane aracı olduğunu ve bu araçların ikisinin süper lüks jip olduğunu gördüğümüz satılmadır.

(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)
(bkz: yalancıyı dilenci siksin mi)
kardeşim o zaman sıradan bir büro personelinin neden satılık ilanlarında porsche cayanne si ve range rover ı var onu da anlat bakalım.

yalan sizde türkçe dışında ikinci dil olmuş. yakında yalanistan diye ülke kurmaya da kalkarsınız.
(bkz: yavaş dön akp li ümmet yetişemiyor)
Oysaki düne kadar yanyana foto çekiliyorlardı.
görsel
Personele ne kadar mayış verdiyse artık herif ihya olmuş belkide pis işlerine ayakçılık yaparken tırnakladığı miktar bu kadar.

Sahibi ne kadar götürdü kim bilir.
ya yapacaktı pirim mi verecekti durumudur.
siz onu bunu bırakın cuhapede olan
taciz sakandallarından haber verin yazık...
bayılıyorum bu akabelilere

teflon tava gibiler ya la

at sırtından aşağı mı attı ?

(sıkıntı yok)

ben zaten aşağı inecektim.......

abi teflon tava gibi bu adamlar.
dün hamza dağ'ın yanıbaşındaydı bu kokainman akp'li şahıs.
hatta bugün kendisini inkar eden hamza dağ bizzat paylaşmıştı bunu;
görsel
görsel

aynı hamza dağ, bugün inkar etti, "benim danışmanım değil, özel kalem müdürüm değil" diye.

doğrudur, kokainman şahıs, resmi olarak o sıfatlara sahip değildir belki, zira birkaç yerden maaş alıyor kendisi, o yüzden resmi olarak özel kalem müdülüğüne atanmamıştır. ama bu şahıs hamza dağ'ın sağ kolu adeta, hamza dağ'a oldukça yakın bir şahıs...

eski fotoğrafları da var, hamza dağ ve kokainman şahıs sürekli beraberler.

buyrun;
görsel

bakınız burada da kokainman şahıs cumhurbaşkanımızla foto çekinmiş, hemen arkalarında kim var? tabi ki hamza dağ.
görsel

sevgili hamza dağ, tam bir akp'li yeminle.
sürekli yanında bulundurduğu, sürekli beraber gezdiği kokainman şahsı, anında reddetmiş, benim onla alakam yok demiş...

eee, peki bu fotoğraflar ne o halde hamza dağ?

neymiş?
bu kokainman şahıs hamza dağ'In özel kalem müdürü veya danışmanı değil, bir büro elemanıymış.

neyse işte bitirici darbe, en sona sakladım.
buyrun izleyin.
https://streamable.com/vi5rxi

akp'li hamza dağ, cep telefonunu büro elemanına mı emanet ediyor? bak sen şu işe...
Dinimisss imanımısss koko misss, amin...
Trt1de hala haberini göremedim benmi kacırdım acaba.
değildi dememiş değildir demiş.
Ortama Çağırmamış ya, ona bozulmuştur.
Bu adamı ezerlerse bu adam da onları satar gibi geliyor.

O yüzden kulağını çekip bırakırlar.

Düşünsene
-başkanım sizin payınızı torpidoya sakladım diye bir açıklama yaparsa ne olur.
1-2 yıl önce ikinci el hyundai getz alan akp personeli şahıs 2 yıl sonra aynı anda porsche cayenne ve land rover'lara binebiliyor.

https://www.cumhuriyet.co...e-uzanan-hikayesi-1823779