bugün

çeşitli sebeplerle kadınlık görevini yerine getiremeyen kadındır.

nasıl olur bu?

hastalık, vajinusmus gibi önemli sorunları vardır ve bu sebeple kocasıyla ilişkiye giremiyordur. eh malum erkek anatomisi, kısa sürede boşalmak üzere programlandığından ve eşşek kadar adam da masturbasyonla uğraşamayacağından bir anda başka kadınlara yönelmektedir.

kadın da kendi eksikliğini bildiğinden eşinin bu yönelimine ses çıkarmaz.

burada bir dip not:

yapılan asla etik değildir. hastalıkta sağlıkta diye imzayı attıysan sabredeceksin. en ufak sorunda başka kadına gideceksen vay halimize.
(bkz: hülya avşar)
zira ayda bi kaç kez kocanın çapkınlık yapılmasına izin verilmesi, görmezden gelinmesi gerektiğini söylüyor kendisi.
erkek milleti her türlü çapkınlık yapacağı için, artık canından bezip ne halin varsa gör ve hatta ne ... yersen ye herif dercesine serzenişte bulunup, erkek kişiyi kendi haline bırakan kadındır.
tek derdi yeyip içip gezmek olan kadın olabilir.
uygun zaman buldugunda cok feci bir sekilde oda kocasını aldacaktır.
Kocasından da aynı anlayışını bekleyen kadındır.
sahiplenme güdüsü olmayan kadındır.
(bkz: geniş kadın)
Kendide çapkınlık yapıyordur..Kendiside yapabilsin diye izin veriyordur..
kendine saygısı ve güveni olmayan kadındır.
gavatın kız modelidir.
yapmasına izin veren değilde* göz yuman olabilir. kocasını seviyordur veya tanıyordur erkektir yapar nasıl olsa tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır deyimini benimsemiştir.
yengeç kadını olması muhtemeldir.*
(bkz: bugün sana yarın bana)
kocası bunun altına bir araba çekmiştir,her türlü maddi imkanı sağlamıştır,kendisinin zaten bir sevgilisi vardır ve kocama izin vereyim ki bana karışmasın zihniyetine sahiptir.
"fuck buddy" kavramının medeni kanunla resmileşme halidir. erkek için hayat bayram olsa modudur.
sevgisiyle değil kredi kartı limitiyle ilgilenen kadındır.

seven insan kadın olsun erkek olsun sevdiğini paylaşamaz. ihtimalinin düşüncesi bile içini yakar.
aynı zamanda demokrat ve de özgürlükçü kadın kişisidir.evliliğinde çok kültürlüğü hoş görür, mozaik severdir.*
threesome seven namuslu bir ev kadınıdır. neden bu kadar eleştirildiğine anlam veremiyorum.
Adam karısını alıp akşam yemeği için çok şık bir yere götürmüş. Masalarına otururlarken adam yan masadaki kadını hoş bir bakışla selamlamış kadın hemen
-kim di o kadın ?
-metresim
-ne metresin mi sen beni aldatıyorsun....
-evet karıcım ne var bunda
-ne demek ben bunu hazmedemem derhal boşanıyoruz.
-iyi düşün karıcım. benden ayrılırsan bu zengin hayata,
yatlara,yalılara,seyahatlere vs vs elveda demek zorunda kalacaksın

Kadın bir süre sessizce düşünceye dalmış. Tam bu sırada yakın aile dostları Bilgin Bey yanında eşi olmayan bir bayanla içeri girmiş kadın hemen

-Bilgin'in yanındaki kadın kim?
-Metresi
- Ay kocacım bizim metresimiz daha güzel.
anlayışlı anne modelidir. eş değildir.
kocasını kaybeymek istemiyorsa hedefi tam 12'den vurmak olabilir.
eğer kocası mal değilse,değişkenlik erkek modelimiz için yaratıcı bir güçle ivme yaratıyorsa karısıyla olan ilişkisine,kadın bu kaçamağa çapkınlığa göz yumabilir.yani diyorum ki ana kraliçeye pek ala fırsat yaratabilir bu durum.yaratmıyorsa göz yummamalıdır saldırmalıdır affetmemelidir.:)ama evlilik sakat bir kurum olduğundan buradaki mantık pek işlemez o ayrı.:)

her ne kadar kadın da bu eylemiyle teoride kendi için de bu yapılabilir zemini hazırlıyor gibi gözüksede pratikte durum hiç de böyle değildir.herşey karşılıklı değildir bu hayatta.erkek başka birisiyle birlikte oldu diye kadın, kendisi de böyle davranırsa, bu sadece kendi doğasına ihanet etmek olur.kadın doğası ve erkek doğası çok farklıdır...bir erkek bir kadını seviyorsa dönüp dolaşıp zaten aynı kadına gelir ve dışardan binbir çiçekten topladığı balı bu kadında kusar ve monotonlaşan ilişkisini pek ala daha zevkli ve tutkulu bi hale dönüştürebilir.Ama tabi evlilikte kural bellidir. aldatmayacaksın!.O yüzden bizim yorumumuz da anayasanın değişmez maddelerini tartışmak gibi olur.

b.klu püsürüklü konular bunlar yaa. nerden başladım bu entrye. girmez olaydım..:)