bugün

muhtemelen ağzına da almayan kadındır...
laikliğe özenmiştir.
ayakları yıkanasıdır . ezdirmesin kendini.
gereksiz işlerle uğraşmayandır.
vatan haini kadındır.
internette oyun oynamaktan fırsat bulamayan kadındır. bırak ayak yıkamayı iki kaşık çorba yapmaya bile erinir.
Boşamak gereken kadındır. Evet.
kadınlık görevini eksik yapmaktadır. evet.
adidir. güzelce sopalanmalıdır.
efendim duruma göre farklı yorumlanması gerekir. şöyle ki;

eğer adam çok yorulmuşsa ve ayakları kötü durumdaysa, suda masajla karışık bir şekilde yıkanması gerekirse eş tabi ki yıkamalıdır ki bence yıkar, masaj yapar.

ama bunu köleleştirme olarak görüyorsa o hemcinsim, öyle bir şeye ihtiyacı olmadığı halde sırf keyfi yaptırıyorsa onun ben amına koyayım, siktirsin gitsin lavabo orda.
ağzının ortasına tekmeyi hakeden kadın. şimdiden müstakbel eşime sesleniyorum bunu okuyorsan bilgin olsun yersin tekmeyi.
Bak iki dakika gireyim şuraya diyorum gördüğümüz manzara aynı, başlık yine leş, kullanıcı farklı ve beyin yine bel altında bi yere takılı.. Gel de burada bu asalaklara sövmeden geçme. Ayağınızı ağzınıza sokun sümüklüler, siz kimsiniz ne ayrıcalığınız ne üstünlüğünüz ne gücünüz var sanıyorsunuz hödükler! Önünüzdeki çirkin uzuva güvenip her boku yerim tavırları ve kadınları aşağılama çabanız gerçekten çok can sıkıcı ve ezikce, yalllaaah arabistana
Gözü dışarıda olan kadındır. BaşKa erkeklere iş atıyordur.
doğru yapan kadındır niye yıkasın amk.
Bi çükle taş gibi dimdik bi herif olduğunu hisseden erkeği kişilikli, dimdik duruşuyla yumuşatan kadındır, Adamı bi de dövse var yaa herif yumuşacık olur, yılan gibi uzar, öhhööö!

Neyse bu sözlüğe girince kafama bişey oluyor benim. Kırılgan erkeklere kobra sizi öpsün, karamamba gömsün diyorum. Sevgiler...

Edit : Kadına uzanan diller koparılsın.
Kadın değildir. Süs biblosudur. Böylesi ile evlenilmez. Kapının önüne ben it diye bağlamam şahsen. Eşim benim hizmetçimdir.
Kendi ayaklarını kendisi yikayacak kadar akıllı kocaya sahip kadındır...
karısının ayağını yıkamayan erkek ya da sevgilisinin ayağını yıkamayan eşcinsel gibidir.
Eşler birbirlerinin her yerini yıkarlar. Kadın erkek fark etmez. Eş adı üstünde. Şüphesiz balikesirli tek taraflı değildir.
yıkamasın çokta önemli değil. evli bir kadın gibi ev işlerini halletsin ben ayağımı yıkatmış kadar sevinirim. evet feministler beni çok korkutuyor amk. düşünsene evleniyon yemeği sen yapıyın çocuklara sen bakıyon bu feminist ablada kahvede pişpirik oynuyor. resmen skandal.