bugün

odunu yemekle sonuçlanabilir.
Ulan bari güçlü kuvvetli kaslı biriyle aldatsaymış da değseymiş, o çirozda ne bulmuş?
kadını da linç etmeleri lazımdı.
Kadını çatıdan tepe üstü aşağı atacaksın.
Erkeği de s*kinden sallandıracaksın.

Git boşan, ne bok yersen ye. Yoksa kes sesini, cezanı çek.
Bunlara acıyan, hümanizm taslayan tipleri de tespit edin. Meyillidir kesin.
Madem kocana sevgin bitti. Aç boșanma davani. Olsun bitsin.sonra doyasiya seviș.
Ay allahin ı seversen allah görüyor zaten. Kayınvalide görse ne olcak allah oylelerinin cezasını versin erkek kadın farketmez madem o b.k gönlün başkasına kaydı az insan ol boşan . Sonra git ne halin varsa gör edepsizin evladı edepsiz.
kadın kocasını aldatıyor komşusunun daha çok gücüne gidiyor. bu akraba, arkadaş ve komşuların herşeyde kendilerinde söz hakkı bulması ne güzel.
Evli kadını silkelemek başlığını ikide bir açanlar okusunlar bu haberi. Gerçi bazıları yakalanmıyor ama olsun bunu yakalamışlar. Kayınvalide de dedektif gibiymiş maşallah. Yazıklar olsun o şerefsiz karıya.
günümüz kadınlarının durumuna gözler önüne seren bir başka haber. kadına niye dayak atmadınız orada ayıp. kadında dayağı hakediyor.
boşansaydı bir de nafaka alıp o adamla yiyecekti ömür boyu.
evli kadınların aldatma oranı, erkeklere yaklaştı neredeyse.

büyük ihtimal sosyal medyadan tanışmıştır.
Başlıktaki anlatım bozukluğunun durumu aldatılan kocanın durumundan daha vahim.görünüyor.
Üzücü olay.

Şimdi öncelikle adamın psikolojisinden bakacak olursak ortada 3 çocuk var. Adamın 3 çocuktan emin olamayacağına ben eminim empati yaptığımda ve o çocukların hepsine illa test yaptıracak. Kayınvalideye bakarsak buna zorlayacaktır da adamı. Şeytanın teki olduğu açık, şeytan olduğu kadar da aptal tabi. Ortalığı ayağa kaldırıp hem oğlunun, hem torunlarının itibarını mahvetti. Kadın ve dayak yiyen dallama hakkında konuşmuyorum şimdilik. Bu olayı daha sessiz çözebilirdi. Böyle tüm ülkenin haberi olmazdı.

Kadına bakınca, üç çocuğa sahip olup kendi evine erkek alabilecek kadar cesursa bunu daha önce defalarca kez yapmış da olabilir. Bu yüzden çocuklar şüpheli. Çocuklardan birisi o adamın çocuğu çıkmazsa, adamın yerine tekrar koyun kendinizi. Her şeyi bırakın veya o çocuğun yerine koyun kendinizi. Nasıl sonuçlanacak durum acaba?

Adam için epey üzücü, kırıcı, yaralayıcı olay. Hayata dönmesi zor olacaktır.

Çocuklar açısından en güvendikleri insanın, en çok sadakat göstermesi gereken kişiye -hayat arkadaşına- sadakat göstermediğini bilmek, bir boşluk. Güvenilecek dağın yerin dibine girmesi. Çocuklar için inanılmaz bir psikolojik sorun.

Gelelim kadına. Bizim toplumumuzda kadın-erkek eşitliği olmadığı için sevişmek erkek için ne kadar normalse kadın için o kadar anormal sayılıyor. Bu yüzden kadın büyük ihtimal kendisini belirli bir yaşa kadar evleneceği adama sakladı, sonra istediğini alamadı. Doyuma ulaşamadı ve bu yola başvurdu. 3 çocukla eve erkek alacak kadar göz dönmüşlüğün başka bir açıklamasını bulamıyorum ben başka. Bu şekilde doyuma ulaşmaya çalıştı ve eline yüzüne bulaştırdı. Zaten şöyle bakınca evde buna cesaret ettilerse bu ilişkinin ilk günü değildir.

Türkiye'de durum bu. Cinsel ilişki tabu haline getiriliyor, gizleniyor ve kadınlar kendisini yetiştirmediği için bunu çok olağanüstü ulaşılamaz bir şey olarak görüyorlar. Evlenince bütün bunların biteceğini düşünüyorlar ve hayaller kuruyorlar. Evliliğin ilk 1-2 yılında da aslında bu tip şeylerin olabileceğini sanmıyorum. Sonrasında diğer insanların hayatlarından etkilenmeye başlıyorlar. Instagram hesaplarını incelerken "Benim neden yok?" mantığına girip nefret etmeye başlıyorlar. Sonra iş cinselliğe gidiyor tabi, parası olan kaslı gözüken erkek cinsel olarak da güçlü sayılıyor onların gözünde. Mesela komşunun eşiı olabilir bu şahıs veya bir akrabanın eşi. Böylece onu arzulama başlıyor, kendi eşinden tamamen kopuyor. Hele hele bir de sağda solda aldatan arkadaşı varsa aldatma artık kaçınılmaz oluyor. Aldatan kadınların çoğu yanına yancı ararlar "Ben yaptım çok güzeldi." derler, teşvik ederler. Cesaretlendirirler, bunun sebebi de o vicdanlarında taşıyamadıkları ağırlığı başkalarının yaşamalarını istemeleridir. Böylece bir kere aldatan kadın da bunu yapmaya devam eder. O doyuma ulaşana kadar. Hormonlar uzun süre doymadığı için dopamin dengesiz çalışır ve o kişi asla doymayacaktır, buna emin olabiliriz. Bu sürekli hale dönüşür.

Kadın için konuşulacak bir şey göremiyorum. Yukarıdaki senaryonun benzerini yaşamış olabilir, her neyse artık. Ama eğer cinsel olarak doyuma ulaşıp, sağlam düzülmek istiyorsa bunu kesinlikle boşanıp yapmalı. Şöyle baktığınız zaman bu kadın eğer kocasıyla mutlu olsa, her anlamda böyle bir şeye kalkışmaz. Sevse bunu yapmaz. Başta bahsettiğim 1-2 yıl bu çiftlere göre değişiklik gösterir. Bazılarında hiç bitmez tabi ama bu kadında o süreç çoktan bitmiş. Boşanmak çok zor bir olay sayılıyor ülkede. Kadının ekonomik bağımsızlığı olmadığı için veya "3 çocuğu olduğu için" boşanamadığını düşünüyorum. Konuştursan "3 çocuğum var, onlara kim bakar boşanırsam." diyecektir. Böyle bir yola başvurarak çocuklarını ne hale düşürdüğü umurunda da olmayacak şimdi. insan içine çıkamayacak duruma geldi. Sevişmek falan bunlar toplumda ayıp şeyler sayılsa bile ihtiyaç. Fakat evliyken 3 çocuğun varken başka adamla bunu yapıyorsan, bu gerçekten ayıp.

çorapları ile sokağa çıplak koşan salağa gelince, serserinin tekidir. Saygı nedir asla bilmez. Büyük ihtimal dayağı yemesinin sebebi sokakta çıplak koşmayı denemesinden kaynaklı. Bu da normal zaten. Kayınvalide arkasından bağıra çağıra koşuyor, bir kadın. Bu da çıplak koşuyor. Halkın aldatma olduğunu bildiğini sanmıyorum, kadına saldırdı falan zannetmişlerdir ve dayak atmışlardır.

Özetle, durum böyledir. "Benim neden yok?" mantığı ile yaşayan birçok kadın var, başkalarını kıskanan kadınlar epey çok. Güç isteyen birçok kadın var. Sosyal medya gelişince de birçok kadını görüp kıskanmaları için sebep sunuyor karakterleri onlara. "Ben onlardan değersiz miyim böyle birisini hak etmiyorum?" bakış açısı çok tehlikeli. Kafede 2 kız 2 erkek otururken 2 çift, a'nın b'ye iltifatlarını gören c, d'nin neden kendisine iltifat etmediğini düşünüp a'dan hoşlanabilir eğer karakteri zayıfsa, a'yı sevgilisi d'ye göre daha kibar, güçlü birisi olarak görebilir. Onu etkilemek için hareketlere kalkışabilir. Bunların çoğuna denk geldim gördüm.

Bu yüzden erkeklerin gereksiz öz güvene sahip olması, kafasına boynuz yemesine sebep olacaktır. Dışarıda %90 bu halde, %10 sizi bulmazsa ki bulma ihtimali düşük, sadece öyle zannedeceksiniz. işinizi şansa bırakmayın, en iyi olmak için uğraşın, her konuda.

Ha yok, çoktan güven eşiğini aştıysanız ki bu dünyanın en berbat durumu. Yapacak bir şey yok o saatten sonra, geçmiş olsun. Şizofren bir paranoyak olacaksınız. Bu paranoyaklığın sonucunda da herkesin aldatmaya meyilli olduğunu göreceksiniz. Gördükçe daha çok paranoyaklaşacaksınız.

Unutmayın, bu kadın evlenirken asla aldatmayı düşünmüyordu. Şimdi aldattığını bütün Türkiye biliyor.

En iyi olmaya çalışın.

Her konuda.

Veya her şeyi boş verin.
evli bir kadınla birlikte oluyorsan o kadının evine gitmeyeceksin. düşündüm de bunu buldum.
ikisini de linç etmemek lazım. Yaptıkları zaten iğrenç bişey kendileri farkına varmalı dayak atmak içinizdeki öfkeyi söndürür.
mahalle eşrafı adamı feci şekilde dövmüş. o döven mahalleli erkeklerin ellerine fırsat geçse sanki buna benzer şeyler yapmazlarmış gibi bir tepki göstermiyorlar mı, tam bir yurdum kitlesi.