bugün

en asil duyguların kadınıdır.
bir ömür boyu mutluluk demektir.
kocasını sıkan kadındır. ne derler, çok seven çok üzer. işte bu kadar. adamı sıkıp bunalttıktan sonra ne hayrını görebilirsin ki?. başkalarının koynundan alabilir misin?.
karısına aşık kocanın eşi olurlar kendileri.
(bkz: sinek kadar kocam olsun başımda bulunsun)
aşk evliliği yapmış kadındır. yeni evlidir.
eğer yeni evli değilse kocasının kıymetini bilmelidir. hayır yanlış yazmadım. kadın kocasının kıymetini bilmelidir. çünkü kadın kocasına ömür boyu aşıksa veya değilse bu erkeğin parmak ucundadır. erkek hala evlendiği günkü gibi birisiyse aşık olmaması için bir neden yok.
varsın üzsün. tapılır onun üzmesine. gerçek bir şeydir. artık olmayan bir şey, gerçektir.
yok öle bi kadın hepsi birgün sıkılır.
bir erkek için 'huzur' kelimesinin türkçe meali olsa gerek. sevdiği erkeğin limanı olmayı kabul etmiş kadındır. tabi değecek birini bulup bulmaması önemli bir konu.
atomun parçalanması kadar zor, ama mümkündür.
fakat belli etmez genelde, erkek şımarıp bunu ona karşı kullanmasın diye.
aynen karısına aşık erkek gibi.
büyük ihtimalla yeni evli çifttir. yakında biter efendim. henüz evliliğin dip dibe aşamasındadır büyük ihtimalle.
olması gereken kadındır.büyük ihtimal cicim aylarıdır.hayat onun için kuşlar böcükler ve kelebeklerden ibarettir.uzakta görünen kara bulutlardan bir haber koskoca fırtınayı meltem sanarak rüzgarda saçlarını savuran kadındır.
gayetle muhtelemel kadındır. hayal ürünü değildir. kocası kendisine insan gibi davranıyor ise yıllar geçse de neden aşık olarak kalmasın. kadınlar durduk yere kocalardan sıkılmazlar. illaki o kocanın huyu değişir. değişmezse aşk devam eder efendim. siz yeter ki bencil olmayın. fedakarlıklar karşılıklı olsun.
yeni evli kadındır.