bugün

arkadan bakınca götünün bi torbaya koyulmuş iki karpuz gibi göründüğünün farkında olmayan kızdır. bi de uzun tişört benzeri şeylerle götü saklama durumu var.. daha da kötü bu.
yurdum kızlarıdır.hiçmi aynaya bakmıyosunuz bacım siz diye sorulasıdır... devasa boy patatesler altına devasa boy iki sosis konulmuş gibi görünmektedir g.t bacak ikilisi.yapmayın etmeyin.
(bkz: ufacık pipisine bakmadan ağlatırım diyenler)
ve güneş yandan vuruyorsa bazı yerlerde gölgecikler oluşur ve kaçınılmaz olan portakal kabuğu görüntüsü meydana çıkar.
bu nasıl bir öz güvendir. bu nasıl bir vurdum duymazlıklık. bu nasıl bir bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılıktır.
anlayan beri gelsin.
sadece tanım:kocaman götüne bakmadan tayt giyen kızlardır.
(bkz: taşan göbeğine aldırmadan kısa badi giyen kızlar)
sokakta tayt giymek gibi bir mallığı yersiz özgüveniyle birleştiren iri yapılı ablalardır.
yürüyen puding dolu bir torbaya benzerler.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
güneş'in balçıkla sıvanmış haline benzerler.* *
bir de küçük olsa ne yaparlardı diye merak edilen kızlardır.
koca götünü avuçlayasıdır.

(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
evet kimse özgüvenine hayranım, onun giymeye hakkı yok mu filan geyiği yapmasın şimdi evet yok çünkü iğrenç bi görüntü kirliliği yarattıkları konusunda hepimiz hem fikiriz. ama işine öyle geliyor çoğu kişinin öz güven deyip sıyrılıyorlar. insan kendine bi bakar yakışanı seçer öyle çıkar insan içine. acayip komik ve kalitesiz görünüyorsunuz kuzum.
o taytın içinde mükemmel bacaklara sahip olduğunu sanan iğrençliktir.
moda denilen zımbırtının insanları ne hale getirdiğinin en güncel örneklerinden. taytın ben hep ilkokul dönemi kıyafeti olduğunu sanırdım, önlüğün altına falan giyilirdi. taytı terketmek büyümeyi temsil ederdi zihnimde. şimdilerde bir moda sevdasıdır gidiyor, moda olsa kıçlarına püskül takıp gezecekler diye korkuyorum. hayır yaparlar çünkü.
dikkat ederseniz bunca iğrenç ifadeye karşın koca götlü kızımız hiç cevap vermedi. zkinde değilsiniz, anlayın artık victoria'nın melekleri!
"yakıştı mı" sorusuna kıramayıp "evet hem de çok" diyen kız arkadaşları yüzünden oluyor genelde bu olay. allah aşkına iğrençsin diyin acısını biz çekiyoruz. bu arkadaşını kıramayan kızlarda genelde güzel olur. nedenini herkes bilir.
özgüvenini mikeyim sana birşey olmasın denilecek durumdur.
yüzüne güvenemeyen götünü açiyo derler ya ,aynen o mesele de pek bu işi tam beceren de çıkmadı, torbalar dolusu puf yastık alip üşümemek için kendisine monte eden noel babalara benziyorlar
hele birde bacakları çarpıksa.. yazık lan o zaman.
kütlece fazla olan -şişman- kadınların özgüvenlerinin cok fazla olduğu kanıtlanmış bir gerçektir.Bu görüntü kirliliğine onlar gerçeği anlayıp tayt giymekten vazgeçene kadar katlanacağımız da bir gerçektir.
Özgüveni olan insandır.Giymek istemiş giymiştir.
35 yaş ve üstü dayıların ilgisini çeker.
yolculuk esnasında ön koltuğa oturtulmalıdırlar, fazla airbag göz çıkarmaz.
Yetmiş yaşında kilolu bir nenenin mayoyla denize girmesi ile eşlenik bir durumdur.