bugün

sözlük içinde kemoş bağırtan olarak bilinen yazardır. evet hatta net ötesi...

görsel
(#41456759)

psikolojik bozuklukları olduğunu düşünüyorum. Yazık.
Devam videosu yarmış bir abimizdir.

https://youtu.be/FDS48ybvuAw
Soktuğu lafların altından kalkamayanlar deyince nasıl da atlamış istanbul gayefendisi.* Tam bir yeni gelin mübarek.

silik yazar.
ulan yaaa...
Soktuğu lafların altından kalkamayanlar bayram etmiş. Dönüşünü bekliyoruz.
Hak edenlere hak ettiklerini söylediği için uçmağa uçmuş bir yazar.
On birinci nesil silik. *
Yazdıklarıyla açtığı başlıklarla kendisini bir yazara benzetiyorum.

Ama o yazar denecek kadar çok benziyor.

Kullandığı kelimelerden yorum ve görüşlerine kadar..
çaylak olmasıyla beraber troller tarafından tek bulunup nick altına üşüşülmüş yazardır. yalnız değilsin aslan yürekli necdet.

#kobramadokunma
teneke başlıklar açıp an itibariyle çaylak olmuş yazar.

https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
görsel
lanet olsun bu çocuğu seviyorum amk.
Çomarları hoplatmak konusunda uzman yazar. ikinci bir emre kadar sözlüğü bırakıp gitmesi yasaklanmıştır.
Bak şurdan çık git.
doğrusu için.. (bkz: kolpa nejdet)
Kim olduğuna dair bir tahminimiz var elbet aslında hepinizin bildiği bir yazar.

Oyun bitti beybi.
trollük maaşı cidden bu kadar yüksek mi? bu adamlar olduğuna göre yüksektir. biz de trol olsak hiç fena olmaz. cebe 5 kuruş girer bari.
henüz formatı öğrenmemiş zavallı acınası teneke yazar. ulan ne zaman başlık açsam tanım yerine bana cevap veriyor. beni geç kardeş sen başlığın tanımı yap ulubey seni iplemez anlamadınmı hala evet...

ahanda belgesi. birazdan silersen şaban.(#39880831)
Bilgisayar mühendisliği okudum diyip daha -ki'nin yazımını bilmeyen vasat ötesi yazar.

2 yıllık okumadıysan bir şey bilmiyorum.

Edit: senyörmüş djdjdj lan ne senyörü senden olsa olsa amele olur.
gereksiz, kendini çok bilmiş yazar vasıflı biridir. ortaya kafasına göre döktüğü sözleri savunan, trollükte üstünde olan çok az yazar olan biri.
(bkz: engelle)
(bkz: başlıklarını engelle)
trollük maaşıyla aldığı aymekten ve mekbuk purodan döktürüyor, çok sağlam ironi yapıyor.

çok sağlam ironi yaptığı ihtimali üzerinde duruyorum çünkü aksi durumu düşünmek bile istemiyorum, bu kadar saçmalama bir insan için oldukça fazla.

umarım sgt gary roach sanderson adlı yazarın feyki falan değildir.

sonradan edinilen bilgi üzerine edit: kobra nejdet trollük maaşıyla değil çekirdekten gelerek sırtında laptobu ile saatlerce yollarda sürünüp işler kovalayarak macbook almıştır.
sektörünü öğrendiğim için, bana örme kumaş imalatçısı önerebileceğini düşündüğüm yazar.
kobraların efendisi.