bugün

görünüşte uyumsuz olsa da ritmi yakaladıklarında mükemmel ilişki olabilecek türden bir ilişkidir. yalnız koçun aşırı kıskançlığı ve aslanın bunu güven sorunu olarak algılaması, ilişkiyi sarsıp tarafları fazlasıyla yorabilir. *
aslan burcu kadınının her istediğini yapıp nazını çekebilen bir hale gelecek kadar aşık olura eğer koç, inanılmaz uyumlu olabilecekleri ilişkidir. koç dönüp dolaşıp aslana gelecektir. aşk yerini dostluğa bırakacağından ve ikili iyi anlaşacağından güzel bir ilişki. neredeyse ideal.
(bkz: aslan burcu kadını koç burcu erkeği iliskisi)
her fırsatta birbirlerine sımsıkı sarılan ,öpüşmeye doyamayan sıcacık bir çift.

dünya görüşleri aynıdır. uyumsuzluk yaşamazlar. ancak koç sürekli hareketlilik isterken aslan kızı ara ara dinlenmek ister. koç bu ara sabırlı olmalıdır. aslan kızı enerjisini toplayınca koç kadar aktif olur.

kavga etmemeye özen gösterir alçak sesle tartışırlarsa
evlilikleri mükemmel olur. çocuk sahibi olmaya pek yanaşmayan koç erkeği bu mutlu evlilikte mükemmel bir baba olur. artık koç erkeğinin iki aşkı vardır. biri eşi, diğeri çocuğu.
bundan güzel bir ikili daha olamaz.
koçla tavşan, tavşanla aslan, aslanla zebra gibi bir ilişkidir. hayvanlı porno gibi. astrolojinin şakaları işte.
enerjilerinin kesinlikle uyuştuğu ilişki türü. birbiriyle konuştuklarında, neşelerini yansıtırlar. bu yüzden bu sıcak insanlar birbirlerinin isteklerini hemen yerine getirirler, börek bile açabilirler usanmadan.**
daha çok platonik türden bir aşk patlak verebilir, yani tensel temastan çok daha ötedir bu sevgi. aslan kızı , koç erkeğini hayal eder durur, koç erkeği de onu. ikisi de birbirinin "sevgi ve mutluluk ikonu"dur adeta. yine de başka konularda konuşmasınlar, birbirlerini o anda itiverirler. zaten ikisi sessiz kalmayı da severler, göz göze bakışmayı... herhangi bir neden yokken birbirlerini özleyip hal hatır da sorarlar, kalpleri yakındır.
nolursa olsun ilişkide koç burcu varsa yürümez abicim.

(bkz: kendimden biliyorum)
ite kaka yürür bu ikilinin ilişikleri. durur bir yerde.
koç burcuğu erkeği bir işin içine girdiyse uzak durun.çünkü en yakın zamanda koç burcu erkeği aslan burcundaki bayanı terk edeceği için sonu hüsran olur.çünkü koç burcu bencildir ve zora gelemez.
ilk tanışmada dahi aralarında etkileşimin kaçınılmaz olduğu ikilinin ilişkisidir. çapkın koçu ancak aslan kadını dizginler, süründürür.
nefes alsın yeter diyen kişiler için sorun olmayacak durumdur.

(bkz: kova burcu kadını aranıyor)* *
bir koç burcu erkeği olarak diyebilirim ki bizim için en mükemmeli. EĞER hali hazırda böyle bir sevgiliye sahipseniz kaçırmayın gençler, ben kaçırdım ondan sonra belki de onlarca oldu ama hala o'nu arıyorum. kesinlikle kusursuz çift..
tencere - kapak ilişkisi...

velakin iki taraftan birinin, tercihen ikisinin de varlıklı olması iyi olur.

saç savur çiftidir.
aslan burcu kadınının herşeyi elinde tutma aşkından dolayı vs vs.

lan neyse işte xx kromozomu var sonuçta. kız buldun birde gelip burada o burcu bu burcu diye yazıyorsun köftehor.
Koc burcu erkegiyim aslan burcu kadini taliplilerimi duyuru: cok iyi anlasiyolla diyolla.
kesinlikle tutku ve aşk dolu, aynı zamanda güç savaşlarının, zeka oyunlarının yaşandığı heyecan dolu bir ilişkidir.
Aynı zamanda çok iyi, iki arkadaş olabilirler.
(bkz: yıl olmuş 2012 hala burç konuşan insanların olması)
yaşadığım hede. zor oluyor hacılar. gerçekten zor. paso tartışmalar.
zamanında üç sene aslan burcu kadınıyla beraber olmuş biri olarak söyleyebilirim ki, çok kavga-tartışma olur bu ilişkide. ama arada gerçekten bir sevgi bağı varsa, olmayacak bu ilişki bile yürür; aslına bakarsanız bu sorunlu ilişkiyi devam ettirmeye meyilli olan aslan burcu kadını olmakla beraber, bu ikilinin cinsel yaşamları çok renkli olur. *
ikisi de ateş gurubundan olduğu için sakat. aşkları gibi öfkeleri, kavgaları da şiddetli olacak ve yakıp kül edecektir aşklarını.

yine de akıldan çıkarmamak gerekir, burçtan ziyade karakter önemlidir.
burçlar doğruysa ego fışkıran bir ilişki olacaktır.
oldukça uyumlu ve uzun ömürlü bir beraberlik . mutlu bir evlilik .
Koc burcu erkekleri benim ruh ikizlerindir. (bkz: yay burcu kızı)