bugün

durumuna içerlenmiş alkolün verdiği etkiyle böyle bir aksiyonda bulunan insan.

üniversiteye yeni başlamışım ve bildiğin daha azımdan burnumdan çömlük akıyor ama öyle böyle değil. ilk arkadaş evinde içme eylemini gerçekleştircez ki daha iki hafta olmuş nası mutluyuz. biz yurtgiller evde takılcaz, kimisi "lan halıya basıcam sonunda" felan çekiyor öyle böyle değil.
efendim içtik miştik derken bir baktım metin diye bir arkadaşım var kötüleşti ama nasıl. birden ortalığa kusmaya başladı, domates tabağını arkadaş nasıl çenesine tuttu ben anlamadım adamda baya bir çeviklik vardı. sonracığıma aldık metini tuvalete bıraktık ki kalan işini halletsin, biz miafir olduğumuz evdeki mahcubiyetimizi anlatırkene ev sahiplerine gel zaman git zaman metinden bir türlü ses seda çıkmaz oldu. bu sefer bizi aldı bir korku, kapıda konuşutuk monuştuk ses çıkmayınca. daldık içeri. bir baktım ne görim metin klozete sarılmış ağlıyor, hemde hüngür hüngür. teselli edioz olmuyor, klozetten ayıramıyoruzda. zaten ben karışmadım ve ayırmazdımda, milletin kıç kanadının değdiği yerlere yüzünü sürdü adam ya tutup ten teması yaparmıyım ben onla!!! nese adamı ev sahipleri alıp soydu kusmuklu kıyafetleri balkona attılar ve yatırdılar, metinde yıllar yılı milletin azına sakız olabilecek bir hadiseye imza atmış oldu.
sevgiler saygılar...
yalnız insandır o kadar çok yalnızdır ki, yalnızdır.
demek ki alaturka olsa...
mayası bok olandır.
yalnız amerikan filmlerinde olur sandığım hadise. yoksa hiç bir türk genci klozete kapanarak ağlamaz (komaya girse bile) yoksa bırak sarılmayı dokunmak bile son derece tehlikeli olabilir.
(bkz: hepatit B)
Artik insan degil hamam bocegi ya da lagim faresidir.
(bkz: bazen kusar da)
çooooooooook sarhoştur. öyle böyle değil, çok.
çok fazla içmiştir. mide bulanması sonucu kusmak için klozete gidip kustuktan sonra ağlamak istemsi ve o an yanında kimse olmadığından klozete sarılarak ağlayan insandır.
sarhoşluktan klozetten su içeni gördüğüm için gayet doğal gelen insan.
açtıktan sonra farkettimki sadece benim şahit olmadığım yurdumun farklı bölgelerindede benzer olayların yaşandığının ispatı olan başlık.
ağlama duvarına gitmeye vakit bulamamış yahudidir. evinde ibadet ediyordur.
denize düşen yılana sarılır sözünün realitesi.
içini her zamankinden farklı boşaltan insanceğiz.
herhalde dünyada bir tek o insanla klozet kalmıştır.
aynı zamanda buraya bunun başlığını da açan insandır. yazık valla üzücü bir eylem. *
acılarını çok boktan bulan insanın yapacağı harekettir. yoksa benim gibi aklı başındaların yaptığı görülmüş olay değildir.
içtikiyi fazla kaçıran insandır o.

kusma esnasında düşeyazarken sarılıverir klozete, hem ağlar hem kusar. *