bugün

antalya'da ikamet eden, uçak bilgisi üst seviyede olan yedinci nesil yazar.
tuşlarının arasına yiyecek kırıntıları ve çay gibi sıvılar döküldüğünde işlevselliğini kısmi olarak kaybeden ve beni deli eden bir bilgisayar çevresel bir parçasıdır.
özellikle apple marka bilgisayarlarınki bir farklı oluyor insan dokunmaya kıyamıyor şerefsizim.
bu sevgili yazar arkadaşınız antalya'nın dönek havasına aldanarak dışarı tişört ile çıkmış,sonra rüzgarı yiyince hasta olmuştur.*
en son hastalığından 2 hafta sonra tekrar hasta olmuş,ateşlenmiş bünyesinin içine etmiştir.

aslında her şey antalya'nın dönek havası sayesinde oldu.o gün hava çok güzel ve güneşliydi,üzerime ince bir sivit ve gömlek alıp çıktım.sonra birden rüzgar çıktı üzerime üzerime esti.

1 gün sonra boğazda bir acı..

antibiyotik tedavisine başladım etki etti de ancak tam etmemiş ki 2 hafta sonra*tekrar hastalığım nüksetti.

şu an bu entry'yi 37.7'lik bir ateş ile yazdım.. hapşuuu!*
klavye, bilgisayar veri giriş ögesi.

klavye, müzik aletlerinde bulunan bir düzenek, tuş sırası.

(bkz: q klavye f klavye)
number 1 entry. ve ben buna entry giren 99. kişiyim. kendimle ne kadar gurur duysam azdır.
klavye: sözlük yazarının ana silah,. gizli silahı, aynı zamanda süper silahı
(bkz: alternatif küllük)*
bundan tam yüz entry önceydi. ileride en büyük sözlüklerden birisi olacak sözlüğün ilk yazısını girdi sözlüğe o emektar klavyesini kullanarak.

tanım: elektronik ortamda yazı yazmak için kulanılan araçtır.
türk insanın üzerinde çekirdek yediği tuşlar topluluğu.
iki kelimeyi iki dakikada yazanlar için klavyende akrep mi geziyor espirisinin kilişeleşmiş hali...
ilk girilen başlık imiş.
bugün ''kıç''üstü merdivenden aşağıya uçmuş yazar.ama entry girebiliyor mu? evet.
sözlüğün ilk entrysi olmuş bir nevi uludağ sözlük "oku"su.
"ağzı olan konuşuyor" lafının sözlük formatına uyarlanan "klavyesi olan yazıyor" şeklindeki aracıdır.
Sürekli çok hızlı yazdığım "enter" ve "backspace" tuşlarını çok kulandığım bir araçtır.Bilgisayar açık olmadığı zaman,space tuşu ile darbuka tarzı melodi çaldığım,sinirlendiğimde en çok ona işkence ettiğimdir.Kısacası her zaman elimin altında bulunan mucizemdir. (bkz: benim takoz bilgisayarım)
bilgisayarda yazı yazmak için kullanılan donanım parçasıdır. masa üstü olanlardaki çok vefalıdır. sinirden yada sevinçden yumrukladığınızda gıkını çıkarmaz.
bir nesildaşım. muhabbet edilesi bir yazardır kendileri.
herhangi bir oyunda yenilginin geldiğini anladığınızda ya da yenildiğinizde kırmak isteyeceğiniz ilk alet.
en büyük hobilerinden biri de mimari çizim yapmak olan yazar.

bunlar da çizimleri:

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

edit:bazı çizimlerdeki mağaza isimlerini reklam olarak almayın,gerçekçi olsun diye öyle yaptım.
yedinci nesil yazar. hee bi de hoşsohbet*. hoşda gelmiş ayrıca. faydalı bilgileri eşliğinde gülüp eğlenmek dileklerimi sunuyor ve entry mi burada sonlandırıyorum...
(#8560346) entrysi ile ne kadar yeni olduğunu anlatan yazar.hoş gelişler ola.
aksine hemen hemen eski bir yazardır.6 ay kadar önce yazar olmuştur.

üye oluş:17 ocak 2010

yazar oluş:2 şubat 2010

edit:yine de hoş geldik.
galatasaray türk telekom arena'yı çizmiş yazar.

(img:#4174)

görsel

görsel

görsel

edit:tamam,pek benzemiyor.
biyoloji öğretmeni tarafından 'klevye' olarak telaffuz edilip sınıfın kopmasına neden olan nesne.