bugün

yanlış yoldasın dostum. bu kadar matematiğin varken o bölüme sakın girme kafanı kırarım.
o kadar çok abazalık yapma o kızları elleme ileride seni müdür yardımcısına verecekler... o vodkayı içme ileride daha çok istersin bak...
anadolu lisesine gideceksin, ingilizceni geliştir puşt 10 saat ingilizce dersi var, işin gücün goygoy olmasın. Bi de iddaa oynama hiç, tuturamayacaksın.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
O pınar varya o pınar. Onu ilk buluşmada olmasa da ikincide zıplat.
herşeyi siktiret derslerini çalış.
Hiç bir şeyi içine atma, söyle.
Yıllarca sürdürdüğün, platonik aşka sahip olduğun kişi ilerde arkadaşın olur ve ona karşı hiç bir şey hissetmezsin. Boşuna üzülme.
gitarı bırak. öyle müzik falan kasma, normal bir üniversiteye git. 4 senede uzatmadan bitir, askerliğini yap, kpss'ye gir, devlete kapağı at, evlen çoluk çocuğa karış işine bak...
lise 1 de yanlış adamlarla takılma, sınıfta kalma, güzel arkadaşlıklar edin, derslerine iyi çalış, ne pahasına olursa olsun öss'ye 1 sene daha çalışıp güzel bir üniversite kazan, kaderin değişsin.
Saglik meslek lisesini tercih etseydin simdi 4-5 senedir calisiyor olcaktin.
hayatının aşkını bulmana az kaldı bulunca afallama amk liselisi herşeyi yaptığım gibi yap yalnız yüzmeyi bırakma.
sigaraya başlama lan kaç yıldır bırakamıyorum senin yüzünden olurdu herhalde öğüdüm.
hiç büyümeyim lan böyle daha güzel. lakin ki kendilerine böyle bir öğüt vereceklerini hiç düşünmüyorum. bok var yaşını büyük göster sen şimdi. ileride göreceğim ben.
Çevrende ki arkadaşları değiştir, sakın onlara takılma, gezmeyi tozmayı unut ve sadece dersine çalış.
iÇme şu zıkkımı.
lan gerizekalı sakın tanışma onunla. hatta değiştir okulunu sen aklın varsa.
öl.

entry is here.
okuyupta apartmana yönetici olacan pezevenk.
akılları pazara çıkarmışlar, herkes gidip kendi aklını almış.
Bu yuzden o yaştaki halime her ne yaptıysam iyi yapmışım diyorum.
çevrendekileri dinle ve ders çalış. başka kurtuluşun yok. aşkı aramak için uğraşma, o senin karşına çıkacaktır. tek derdin ' ya kilo alırsam ' olsun.
başlama sigaraya, girme kavgalara, sadece ders çalış.
Rahat dur.
askere gitmemiş biriyle çıkma siktirolup gidecek mal gibi kalıcaksın.
sakın elektrik mühendisliği okuma yavrum.