bugün

"yoldan geçen kızın köpeğini severek puan toplamaya çalışmak" olmasını isterdi deli gönül ya da "yoldan geçen kızın köpeğini severek prim yapmak" amma ve lakin köpek denilen 5 karakterli hayvan yüzünden ne ben bu kızlar karşısında puan toplayabildim ne de başlığı bu şekilde açabildim... it diyeceğim saçma olacak. neyse yalandan tanımlayalım;

kızın da sosyo-ekonomik/fizyolojik/psikolojik/aşkolojik durumları müsaitse, muhabbete 1 puan cepte başlamak için uygun bir taktik olabilir.

köpekleri seviyorsanız, daha da önemlisi onlar sizi seviyorsa çakallığın en basit taktiklerinden biri olan bu taktiği deneyebilirsiniz. "siz" diyorum çünkü ben yapamadım...

ben istemez miydim diğer çakallar gibi yoldan geçen kızın köpeğini sevip puanları cebe indirmek? "merhaba köpek senin mi eheh eheh" gibi iğrenç esprili bir giriş yaparak ortamı ısındırmaya çalışmak? "aah, köpek benim dünyada en sevdiğim hayvandır ama apartmanda bakmama izin vermiyorlar, ayrıca... ya bu muhabbet çok uzar, istersen bunu bir cafede konuşalım. hem bu güzel pazar sabahının tadını kahve içerek çıkarmak için mükemmel bir yer biliyorum, ne dersin?"le bitirip, günü şampiyon tamamlamak?

eğer köpekleri sevmiyorsanız, daha da önemlisi onlar sizi sevmiyorsa çakallığın en basit taktiklerinden biri olan bu taktiği asla denemeyin. zira bir daha kızı gördüğünüzde yolunuzu değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

- merhaba köpek se..
+ (havlama değil bildiğin kükreme efekti)
- ananın...
erkeklerin çok kullandıgı bir yöntem olmakla beraber çok mişe yarayan bir taktik
(bkz: kızın köğeğini siverek puan toplamak) * *
harekettten tam puan almak için; kafa yukarıda * el aşağıda olmak sureti ile başlangıç olarak " aaa ne güzel köpek, cins mi? " sorusu sorulmalıdır. kızdan gelen "evet cins, sizin gibi" yanıtı fazla kurcalamamanız lazım geldiğine işaret eder. eğer ters bir yanıt alınmazsa bu sefer sallama kabiliyetinizle orantılı olarak muhabbeti koyulaştırmanız lazım gelir. bir kaç örnek. - bizim de bir köpeğimiz vardı. araba ezdi öldü. görünce o aklıma geldi.( yani ilgi alanlarımız aynı demeye getiriyor ve üstelik kendimizi acındırıyoruz)veya; - çok bakımlı bir köpek. sahibinin özenli ve titiz oldugunu gösterir (analitik düşünürüm, küçük ayrıntıları dedektif gibi iyi yakalarım, üstüne iltifatımı da ederim demektir) - biliyormusunuz köpekler de sahibini taklit edermiş. diğer hayvanlardan çok farklı,asil demek ki sahibi de öyle birisi ( bıçak sırtı bir durumdur. iltifat olmakla beraber, özne nesne karışıklığı marifeti ile kaş yapayım derken göz çıkarabilir, durumu berbat edebilirsiniz) * *
köpek korkusu olan erkeklerin denemekte güçlük çektiği puan toplama yöntemidir. böylesi erkekler hoşlanılan kızın kuş, kedi, tavuk beslemesi umuduyla kıza yakınlaşırlar.
kızın göbeğini severek puan toplamaktan kat be kat daha yararlı olan durum..
kızın köpeğinin gaza gelip, burundan kırtlaması sonucu hastanede şefkat toplamaya dönüşebilecek olaydır.
alerjik bünyeye sahip olunmaması gerekli durumlar. yoksa kaş yapayım derken gözden olabilirsiniz.
merhaba (haaaaaapşu)
ne şirin bir (happşu) köpeğiniz bu böyle devam eder. ** bende bu gün bunu gördüm...
+ bu köpek sizin mi.
- evet.
+ bizim bi karabaş var. kayıversin mi.
- ha!!!
+ bizim bi karabaş var kayıkayı versin.
- sebep?
+ yavrularından verirsin bana. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar