bugün

''insanda tuy yoktur, kil vardir.''
ortaokul biyoloji bilgisi.
güzergahı kızın(!) kolundan geçen her insanın sorunsalı. hadi erkeğin kalbine gitmek için mideden geçmek şart, kadın milleti bunun farkında. ama ben bir erkek olarak, kadının neresine gitmek için koldan geçilmesi gerektiğini bilmiyorum. koldan gitsen gitsen omuz başına kadar gidersin ki, nihai amacı bir kızın omuzbaşına ulaşmak olan adam için, kolun değil kıllı boklu olması bile sorun olmaz. ben anlamadım, nereye gidildiğini.
acaba başka nerelerinde kıl var ve ne yoğunlukta şeklinde beyin fırtınası yapılmasına yol açacak görsel sorunsal.

edit : ey eksi oy veren ! sen dişisin di mi?
iyi bir epilasyon sonucu ortadan kalkacak durum . *
eğer bu tüyler siyahsa acilen epilasyon, o olmadı oksijenle müdahale edilmesi gereken durumdur.
(bkz: pofuduk sevgili)
olay mahallinden koşarak uzaklaşmak en akıllıca bir davranıştır...
daha kötüsü ise kızın yüzünün kıldan geçilmemesidir...
kıldan geçilmemesinden iyiydir. *
erkeğin kolunun kıllı olması kadar normal bir durumdur. genelde kızlardaki kıllar erkeklerinki kadar uzun ve sık olmadığı halde erkeklerin alay konusu olmaktan çıkamamış hadisedir. unutmamalıdır ki memeliler sınıfındaki canlıların ortak özelliklerinden biri de vücutlarının kıllarla kaplı olmasıdır. (bkz: memeliler sınıfı)
Mehmet Altan ın kız olması sendromu. Aman Allah'ım neler diyorum ben, sen koru yarabbi.