bugün

sanki matah bir şeymiş gibi, ya da bunu söyleyince madalya alacakmış gibi, dönüp dolaşıp sözü bakireliğe getirir bazı kızlar. ve ilk buluşma dahi olsa yumurtlayıverirler :
- ben bakireyim.
bir erkek, ilk buluşmada bunu duyarsa sinir bozucudur. açıklayayım ;
günümüzde bir kıza gerçekten aşık olup da, onunla sonunda çıkmaya başlayan kişi sayısı çok azdır. eğer durum buysa, bu kızın bunu demesi er kişinin hoşuna gider, niyet ciddidir.
ama yine günümüzde, genelde bir kızla çıkmaya başlayan erkeğin aklında, her ne kadar kendisi "benim için cinsellik ikinci planda kalır" dese de seks vardır.
ve bu kız kalkıp ; "ben bakireyim" derse iş sakata biner. er kişinin morali bozulur , hayalleri suya düşer, kulakları oynaşır, boynu bükülür, "talihime s.çayım" der ama belli etmez. hatta ; "aa, ne kadar hoş bişey bu" gibi tepkiler de verir.
demem o ki ; bunu duymak, o kıza gerçekten aşık değilse, bir erkek tarafından kabus gibidir.
hiç şüphesiz ki, ilk buluşmaya bekaret raporuyla gelinmesinden veya bekaret kemerinin anahtar tesliminden daha az şaşkınlık yaratacak eylemdir.
belki de ; "benlen o boku yiyeceksen evlenmeye hazır ol" mesajıdır. bilemem !
(bkz: no pasaran)
"seninle bunu bozmak istiyorum" mesajı olabilir.
oha denesi durumdur insan ilk dakikadan amacını belli etmez ki.
bugüne kadar vermedim ayağını denk al! demenin kibar ifadesidir. ama saçmadır tabi.
''gösteririm ama elletmem'' demek istemiştir. ya bozulursa?
- ehhe meraba aylincim naber?
- iyiyim ayrıca bakireyim.
- oha! hele bi soluklansaydın. nerden çıktı şimdi?
- hiç öylesine. hani bil diye dedimdi bakireyim. hiç sevişmedim ben.
- neyse aylincim benim bi işim çıktı acele koşarak gitmem lazım. *
- üühühühühü bakireyim ulan 50 yaşına geldim hala bakireyim. hep ilk buluşmada kaçıyolar!!
cinsel beklentileri olmadan birliktelik yaşamak isteyen erkeğe gayet anlamsız gelecek davranıştır. öte yandan, kendisini, sırf seks için ilişki arayan erkeklerden koruma çabası içerisinde olan kadının anlaşılabilir davranışıdır.
efendim bu hanım kızımız çeşitli şekillerde açıklanabilir:

a)karşı tarafın kendisini seks objesi olarak görmemesi için.
b)ilişkiye direk olarak sevişerek başlamamak için.
c)karşı tarafın niyetinin ne olduğunu öğrenmek için(belki de bakire değildir).
d)ben senin bildiğin kızlardan değilim demek için.
e)süzme gerizekalı olduğu için.

bence cevap e şıkkıdır. ilk buluşmada "vercen mi?" diyen hödükten farkı yoktur.
ilişkimizde seks ikinci planda olmalı mesajıdır. sizin planınıza uygun değilse ve alkol gibi yardımcılara başvurmadan halletmek istediğiniz bir iş ise ayrılmak en mantıklı seçimdir.
hanım kız doğrudan bir mesaj iletmiştir. uzatmaya gerek yok demeye çalışmaktadır.*
-merhaba yasemin.
+hüseyin ben bakireyim.
-hööö?!
+öle işte bakireyim ben.
-^^+&%&!'.
(bkz: kedidir kedi)
kızın erkeğe "ayağını denk al ulan" demesidir belki de.
*
gerçi bu da ilk buluşmada söylenmez ama.
hayırlısı...
ilk buluşmada bakireyim diyen kız , ilk sevişmede de bekaretinin zorla biri tarafından alındığını söylemesi muhtemel bir durumdur.