bugün

ekşi sözlükte yazan eşcinsel yazar. bana attığı mesajlarla bunu söylemiştir. ayrıca bana uludağ sözlükte adına başlık açmam için yalvarmış olan kişilik sorunlusu. canım zat.
(bkz: ek$i sözlük ün en berbat yazarı)
(bkz: başlık isteklerinizi peçeteye yazınız)
(bkz: kivikocan ölmedi)
her ben ibneyim diyene başlık acma sinsilesinde olayı son noktaya getirmiş yazardır. sen kalk başka sözlükten ben ibneyim de, buraya başlık actır. ne göt varmış be.
(bkz: reklamlar bitti)
(bkz: şimdi git ve entry gir)
yazar olduğu ekşiden önce uludağ sözlükte adına başlık açılmıştır. ilginç.
ekşi sözlükte entry girme çabasında olan zavallı. adam gibi bir entrysi bile yoktur. isteyen bakar okur ama amacı farklıysa bilemem.
(bkz: sözlükten erkek kaldırmak)
ahmet yıldız ölmedi ile evlendirelim kendisini ve buna muteakiben 1 yıllık balayıları benden. yeter ki biraz uzaklaşsınlar şuradan... hem ulu, hem ekşi rahat etsin dedirten yazar.
kankam. berbaer gay bara gitmişliğimiz bile vardır. bana sevgilisini gösterecekmiş. onun yüzünden bu bile geldi başıma.
subjektif olması açısından: yaratıcı olmayan saçma nick.
burdaki yaygarayı gören yazarlar tarafından ekşi sözlükte başlığı açılmıştır. ama henüz hakkında gerçekler gerçek kişiler tarafından yazılmamıştır.
nickiyle arkada$larıyla top oynadığı bir gün çok yorulup altına oturduğu ağacın kivi ağazcı çıkıp, kivinin götüne batmasıyla tanı$mı$tır.

ek$i sözlüğün son neferidir. entrylerini ailecek takip ediyoruz. hayranıyız.
entryleri cinsel tercihiyle ilgili hiçbir fikir vermemekte olup, en beğenilen entryleri futbolla alakalı başlıkların altındadır. troll değildir, zati 40 entarisi var garibimin.
bir garip yolcudur ek$i okyanusunda. boğulmak üzere can çeki$en. bir yazarın çığlıklarıdır.
(bkz: bodrumtorbası)