bugün

Evet, gelişmeye çabalayan coğrafyaların insanlarının içinde, trolleyici bir etkiye sahiptir bunlar. Gayet gerçek ayıbını, küçük sırıtışlarla örtmeye çalışan küçük birer çocuk gibidirler. Gayet gerçek cehaletlerini, fark edilmediklerini düşünerek gizlemeye çalışırlar. Birkaç örnek ''sırıtış'':

-en son keloğlan okumuştum yha ne kitabı .d (aferin amına kodumun andavalı)
-biz hayat okulunu okuyoruz be ne kitabı ;)) (kitap okuyanlar yaşamıyor çünkü, bitkisel hayatta onlar)
-sen okuyon da noluyo? (ebenin amı oluyo?)

edit: işte yukarıda amına koyduğum ve ebesinin amı olanlar kendilerini belli ediyorlar.
eşşebelekliktir. Eşeğin şebeleği seni!
Ağzına kürekle vurmak istediğim insan tipidir.
cehaletin sınırsızlığının ete kemiğe bürünmesidir. üstüne de ben çok bilirim havası yapıştırırsa o övünen şahıs tam olur.
akıl tutulması.
cahilin dibidir. hem okumuyo bi de övünüyo piç
Okuma alışkanlığı edinememişlerin, okuduğunu anlayamamışların özetle kitabı hiç sevmemişlerin bunu gereksiz görmesiyle girişebileceği eylemdir. Zaten kişi popüler olan şeylerle övünür daha çok. Kitap okumak maalesef günümüz popülerliği arasında değildir. Dolayısıyla kitap okumamakla övünen kişilerde aynı zamanda şunu gözlemleyebilirsiniz; film izlemek ya da sinemaya gitmekle övünmek. Evet, bu insanlar bazı izledikleri müthiş filmlerin kitap uyarlaması olduklarının da farkında olmazlar çoğu kez.
ÖZET OKUYAN BASBAKANI BILE ORNEK ALMAYAN INSANLARDIR.
özellikle lisede kabul görebilme yöntemidir

hocam yağ ben kitap okumayı pek sevmiyorum daağğ asdfhgg.

ergenler.